Xindl X

Xindl X

Buchlovské hudební léto

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Poprvé se v buchlovickém amfiteátru představí Xindl X i předkapely Mistake a  Light & Love.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Xindl X, Mistake, Light & Love

(Buchlovské hudební léto)

Poprvé se v buchlovickém amfiteátru představí Xindl X i předkapely Mistake a  Light & Love.

Koncert se koná 7.8. od 19 hodin, Xindl vystoupí v 21,15 hodin.

Xindl X patří k tomu nejlepšímu co přináší česká hudební scéna. Jeho písně lze zařadit jako směs folku, blues a jazzu s pro Xindla typickým hiphopovým přednesem.

Za poslední dekádu posbíral celou řadu nominací i ocenění v hudebních soutěžích. Často se svými písněmi vyjadřuje k aktuálnímu dění a jeho klipy lámou žebříčky sledovanosti.

Do Buchlovic přijede i s kapelou.

Kapela Mistake hraje hard – pop. Na svém kontě má skupina koncerty na největších českých festivalech jako Rock for People, Colours Of Ostrava, Masters of Rock, Sázavafest, Přeštěnice a dalších, zahrála si před kapelami jako např. Mandrage, Charlie Straight, Mig 21, Kryštof, IneKafe, No Name a také vyhrála v několika soutěžích (např. Rockmax 12, Pro-rock, Broumovská kytara, Zahraj si s hvězdami). Singly kapely Mistake se dostaly do rádií po celé ČR (Český rozhlas, Čas, Rockmax, Rockzone, Zlín, Čas, Kroměříž, Relax a další), Klipy k singlům Půlnoční svět, Nahá a Démoni z nové desky jsou pravidelně vysílány na TV Óčko, Fajnrock TV a Stream TV.

Light & Love je kapela ze severní Moravy, kterou tvoří dva bratři. Na jaře 2015 vyjela na společné turné s Xindlem X a kapelou UDG. Byli osloveni Richardem Krajčem ke spolupráci na pilotním singlu k novému CD kapely Kryštof. Na konci března 2015 vyrukovali s nový klipem k písni Blueberry Sky – https://www.youtube.com/watch?v=6h4LCgphR8k#t=17, který za dva týdny posbíral téměř 25 000 shlédnutí.

Tahle rodinná kapela má pěkně našlápnuto a není divu, že jí lidi z hudební branže předpovídají stejně raketový vzestup a úspěchy jako měli kdysi dávno Charlie Straight.

Fotky a videa

Facebook