Sweet

Sweet

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Výhodný nákup speciální nabídka

Cena: vstupné se bude zvyšovat

Další příjemné překvapení podzimu – přijede se rozloučit britská legenda SWEET! V pražském Meet Factory se SWEET zastaví 19. října 2015 v rámci celosvětové FINALE – The Tour 2015. Jak název napovídá, neměli byste si tyto velikány nechat ujít, SWEET se loučí se svou dlouhou hudební kariérou.

Britská legenda SWEET se přijede rozloučit – těšte se také na osobní setkání!

Praha bude letos hostit britské glam hard rockové hvězdy a pro každého fanouška je absolutní nutností zakoupit si speciální VIP TOUR balíček.

 

VIP vstupenka zahrnuje:

★ osobní setkání s kapelou, fotografování a autogramy

★ přednostní vstup do klubu

★ vstupenku na koncert

Kromě toho fanoušci získají také exkluzivní merchandising (trička, plakáty, CD a další)!

VIP balíčky jsou omezené !

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Další příjemné překvapení podzimu – přijede se rozloučit Britská legenda SWEET!

Praha bude letos hostit britské glam hard rockové hvězdy a pro každého fanouška SWEET je absolutní nutností zakoupit si speciální VIP TOUR balíček! Protože tato možnost se již nikdy nebude opakovat! SWEET totiž jedou své poslední turné!

V 70. letech si kapela SWEET doslova podmanila hudební svět. Na pódiích ale vystupují doposud. Doposud prodala 55 milionů alb a odehrála více než 120 koncertů. Jejich hity „Ballroom Blitz“, „Fox on the Run“, „Love is Like Oxygen“ či „Teenage Rampage“ dobyli vrchol hitparád a jsou známé dodnes.

V pražském klubu Meet Factory se SWEET zastaví 19. října v rámci celosvětové FINALE – The Tour 2015. Jak název napovídá, neměli byste si tyto velikány nechat ujít, SWEET se loučí se svou dlouhou hudební kariérou.

Facebook