Chinaski

Chinaski

Buchlovské hudební léto

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Chinaski se po letech opět objeví v Buchlovicích. Kapela je ve své nejlepší životní formě, loni natočila píseň k seriálu Vinaři, která ihned ovládla žebříčky českých radiových hitparád.

KONCERT JE VYPRODÁN!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Chinaski

Buchlovské hudební léto

Jedna z v současnosti nejpopulárnějších kapel se po letech vrací do buchlovického zámeckého amfiteátru. Koncert v Buchlovicích bude v pátek 17.7. od 20 hodin.

Chinaski se po letech opět objeví v Buchlovicích. Kapela je ve své nejlepší životní formě, loni natočila píseň k seriálu Vinaři, která ihned ovládla žebříčky českých radiových hitparád. Na podzim 2014 vydala už svoji 9. řadové album – Rockfield, v prosinci stejného roku získala už 11. slavíka, od jara 2015 jede vyprodané turné k albu Rockfield, v dubnu získali cenu Anděl jako kapela roku 2014.

V  březnu 2015 kapela vyráží na turné Rockfield Tour 2015 , které skončí na začátku června. Větší část koncertů v rámci turné už je vyprodána a doufáme, že i ten buchlovický koncert na tom bude stejně a přijde hodně fanoušků kapely.
Přijďte si poslechnout jak to hraje Chinaski naživo.

Facebook