Marco Mendoza Band

Marco Mendoza Band

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Cena: Zrušeno

Jedinečnou příležitost mají fanoušci  hard rockové muziky v pátek 18. září 2015, kdy na první a jediné vystoupení zavítá do ČR skupina MARCO  MENDOZA BAND, vedená jedním z nejslavnějších současných baskytaristů světa, známého svým působením  ve skupinách WHITESNAKE, THIN LIZZY, BLACK STAR RAIDERS a mnoha dalších.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MARCO MENDOZA BAND (ex – Whitesnake, Thin Lizzy)

Special guest: SEVEN

Jedinečnou příležitost mají fanoušci  hard rockové muziky v pátek 18. září 2015, kdy na první a jediné vystoupení zavítá do ČR skupina MARCO  MENDOZA BAND, vedená jedním z nejslavnějších současných baskytaristů světa, známého svým působením  ve skupinách WHITESNAKE, THIN LIZZY, BLACK STAR RAIDERS a mnoha dalších.

MARCO MENDOZA je jedním z nejvytíženějších a nejvyhledávanějších baskytarových hráčů současné epochy

Začal v raném mládí hrát na kytaru , kterou později vymění za baskytaru, když kapela, ve které působil potřebovala hráče na tento nástroj. Prvním albem na kterém se objevil byla sólová deska nikoho menšího než Billa Warda z Black Sabbath nazvaná Ward One: Along The Way v roce 1990. V roce následujícím je přijat fenomenálním  kytaristou Johnem Sykese do jeho formace BLUE MURDER, kde působí do roku 1993 a podílí se na albu „Nothin´ But Trouble“. Vroce následujícím se objeví ještě na živáku „Screaming Blue Murder“, ale to už funguje v řadách znovuobnovených THIN LIZZY (spolu se Sykesem,Gorhamem, Whartonem a Brianem Downeyem). Kapela nepravidelně koncertuje a v roce 2000 vydává album One Night Only, kdy už ale Mendoza začíná na další 3 roky nahrávat a cestovat po boku kytarového šílence TEDA NUGENTA. V období jeho působení v THIN LIZZY, ale ještě stíhá nahrávat několik  alb Johna Sykese a dalších umělců a v roce 2000 se objeví také  na sólovce Davida Coverdala „Into The Light“.

Rok 2004 ho zastil na turné se skupinou WHITESNAKE, aby se v sezóně další opět vrátil na 2 roky do THIN LIZZY. Později přijímá nabídku George Lynche (ex- Dokken) a pokračuje v koncertování s jeho formací LYNCH MOB.

Výčet jeho aktivit by mohl být prakticky nekonečný, tak snad jen, že v současné době působí současně ve dvou skupinách  zároveň. První z nich je BLACK STAR RAIDERS, což je pohrobek THIN LIZZY a druhou THE DEAD DAISIES, kde mimo jiné působí třeba skvělý pěvec John Corabi.

Za svou kariéru kromě dlouhé řady alb vydaných s rúznými kapelami či umělci, natočil i dvě sólové desky – Live For Tomorrow v roce 2007 a Casa Mendoza v roce 2010.

Po boku Marca Mendozy (baskytara, zpěv) uvidíme v září v Čechách i kytaristu Maria Schiliriho (Zucchero) a bubeníka Pina Libertiho (ex- Uli Jon Roth, Eric Martin..)

 

SEVEN je jedna z nejvýraznějších českých rockových stálic seskupených kolem jednoho z nejlepších evropských kytaristů – Honzy „Kirka“ Běhunka. Skupina původně hrající převážně instrumentální rock v posledních letech obohatila svůj výraz o zpívané skladby a zasáhla tak mnohem širší okruh fanouškovské základny. Za dobu svého působení odehrála stovky vystoupení,  nejen v České republice, ať už samostatných či po boku např. Rage či Blaze Bayleyho , bývalého frontmana Iron Maiden. Honza sám často spolupracuje mimo jiné třeba s „metalovou královnou“ Doro Pesch.

Fotky a videa

Facebook