Blackmore's Night

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Cena: viz. níže

Do ČR se po roce vrací Ritchie Blackmore se svým projektem BLACKMORE’S NIGHT. Vydejte se s nimi na tajuplnou cestu - tentokrát v malebném prostředí Pivovarské zahrady v Českém Krumlově

 

Pro fanoušky v kostýmech je možnost rezervace v 1.a 2. řadě prostřednictvím emailu: jana.kyhos@livenation.cz. Děkujeme

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DO ČESKÉ REPUBLIKY SE PO ROCE VRACÍ RITCHIE BLACKMORE SE SVÝM PROJEKTEM BLACKMORE’S NIGHT. VYDEJTE SE NA TAJUPLNOU CESTU S BLACKMORE´S NIGHT – TENTOKRÁT V MALEBNÉM PROSTŘEDÍ PIVOVARSKÉ ZAHRADY V ČESKÉM KRUMLOVĚ.

„Středověké nálady a cikánské tanečnice….sklenice medoviny…píseň nebo dvě … plápolající oheň v krbu….srdečná obsluha….jíst, pít a být šťastný…. jak rychle plyne čas do minulosti….v dobré společnosti…“ Ritchie Blackmore.

Projekt Blackmore’s Night vznikl v roce 1997, když se britský kytarista Ritchie Blackmore spojil se svou životní partnerkou, americkou zpěvačkou Candice Night. Za pomoci akustických i elektrických kytar, smyčců a řady rozmanitých renesančních hudebních nástrojů se Blackmoreovi daří, za výrazné pomoci svůdného hlasu Candice, převést všechny zdánlivě nesourodé prvky hudby středověku, v níž splývají romantismus s mysticismem, do vlastního, naprosto jedinečného stylu. V dobách, kdy působil ve skupinách Deep Purple a Rainbow, tuto lásku chytře vsazoval do celkového pojetí energického rocku, až se z ní v jeho současném projektu Blackmore’s Night stal pevný a velice zřetelný prvek.

Ritchie, vokalistka Candice a jejich skupina představí materiál ze všech doposud vydaných desek - naposledy se připomněli v roce 2013 s titulem „Dancer and The Moon“. Je to jejich devátá studiová deska, ze které vyšly singly „The Moon Is Shinning a „Dancer And The Moon“.

Do České republiky se Blackmore’s Night vrací rádi a pravidelně. Pro své koncerty si snaží vybírat originální místa, ten letošní pak odehrají v areálu Pivovarské zahrady v Českém Krumlově. Blackmores night.

Fotky a videa

Facebook