Michael Schenker's Temple Of Rock

Michael Schenker's Temple Of Rock

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

MICHAEL SCHENKER'S Temple Of Rock (D) featuring Herman Rarebell (Scorpions), Francis Buchholz (Scorpions), Doogie White (Rainbow), Wayne Findlay (MSG)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MICHAEL SCHENKER'S Temple Of Rock (D) featuring Herman Rarebell (Scorpions), Francis Buchholz (Scorpions), Doogie White (Rainbow), Wayne Findlay (MSG)

Spirit On A Mission World Tour 2015

Fenomenální hardrockový kytarista MICHAEL SCHENKER se po třech letech vrací do Prahy! Bude to Schenkerova jediná exkluzivní koncertní zastávka ve východní Evropě v rámci aktuálního světového tour!

V Praze se Schenker představí  s již ustálenou  sestavou svého doprovodného bandu. Rytmiku obstarají pamětníci nejslavnější éry Scorpions - HermanRarebell a kytarista Francis Buchholz. Druhou kytaru a klávesy obslouží dlouholetý Schenkerův spoluhráč Wayne Findlay. Zpívat bude britský vokalistaDoogie White - zpěvák poslední éry Rainbow. Nová studiová deska z dílny Michaela Schenkera s názvem Spirit On A Mission vychází v půlcebřezna. Německý kytarista MICHAEL SCHENKER začal svou profesionální hudební kariéru ještě jako mladíček po boku svého staršího bratra Rudolfa ve skupině SCORPIONS, se kterou natočil jejich debut Lonesome Crown v roce 1972 a později ještě desku Love Drive(1978). V roce 1973, teprve ve svých osmnácti letech,nastoupil angažmá u britských UFO, se kterými hned následující rok vydává jejich průlomové album Phenomenom. Ve druhé polovině sedmdesátých let se UFO v čele s Michaelem Schenkerem hřeje na absolutním vrcholu světového hardrocku. Vydávají další výtečné desky (Force It,Lights Out, Obsession), koncertují na velkých stadionech a stávají se i headlinerem slavného festivalu v Readingu. MICHAEL SCHENKER se stal prvním německým hudebníkem,kterému se podařilo vyniknout i na angloamerickém trhu.

V roce 1979 přichází vhodná doba pro založení solového projektu MICHAEL SCHENKER GROUP. V období vrcholící obliby NWOBHM se MSG rychle stávají respektovanou kapelou. V Schenkerově kapele se postupně objevuje mnoho slavných es z historie světového hardrocku-namátko bubeníci (Cozy Powel, Carmine Appice, Chris Slade), zpěváci (Gary Barden, Graham Bonnet, Robin McAuley) či basisti (Neil Murray, Pete Way).

Koncertní setlist nabídne písně z aktuální studiovky i největší pecky ze starších desek MICHAEL SCHENKER GROUP (Armed And Ready, Into The Arena, Lost Horizons..). Přítomnost dalších bývalých škorpionů v kapele připomenou písně od SCORPIONS(Rock You Like A Hurricane či Another Piece Of Meat).Z období Schenkerovu kariéry v dresu UFO zazní hity Lights Out či Rock Bottom. Nebude samozřejmě chybět ani ikonický hardrockový velehit Doctor Doctor Please, který Schenker pro UFO napsal teprve ve svých devatenácti letech!

Fotky a videa

Facebook