Kosheen (UK) featuring Bohemian Symphony

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Cena: 799 Kč, V.I.P.: 1.250 Kč

Úspěšná anglická pop-rocková elektronická formace Kosheen si pro všechny své příznivce a obdivovatele připravila opravdovou lahůdku. Kosheen se představí ve světové premiéře se členy symfonického tělesa Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP).
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Úspěšná anglická pop-rocková elektronická formace Kosheen si pro všechny své příznivce a obdivovatele připravila opravdovou lahůdku. Kosheen se představí ve světové premiéře se členy symfonického tělesa Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP). Návštěvníci tohoto exkluzivního koncertu budou mít jedinečnou možnost slyšet naživo hity Kosheen v živém provedení a nových aranžích spolu se symfonickým tělesem. Plus speciální host.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1433384890286402/

 

Speciálními hosty kapely Kosheen (uk) bude skupina Portless a Animé 

Již 2. června 2015 proběhne světová premiéra koncertu populární britské skupiny Kosheen s orchestrem  Bohemian Symphony Orchestra Prague (dále také „BSOP“), která se uskuteční ve Fóru Karlín od 20 hodin. Před kapelou Kosheen vystoupí speciální host koncertu, skupina Portless, s frontmanem Kryštofem Michalem. Předskokanem bude brněnská kapela Animé v jejímž čele stojí Jiří Kučerovský, známý především působením po boku Tomáše Kluse.  

Britská kapela Kosheen má v česku speciální postavení, které si vybudovala díky úspěšným klipům, úspěchu i v českých rádiích, ale také díky vystupování na prestižních českých festivalech, kdy například na Colours Of Ostrava byla společně s Goranem Bregovičem jedna z prvních velkých zahraničních hvězd na tomto festivalu. Tentokrát si pro své fanoušky připravila speciální koncert se symfonickým orchestrem pod vedením šéfdirigenta Martina Šandy. Prvním ohlášeným speciálním hostem tohoto exkluzivního večera bude kapela Portless, kterou láká výzva spojení s větším symfonickým tělesem a pro diváky si připraví jednu píseň společně, kterou s nimi zahraje právě BSOP. Vedle Kryštofa Michala tvoří Portless další bývalí členové Support Lesbiens – kytarista René Rypar, baskytarista Jan Daliba a bubeník Zbyněk Raušer. “Před létem, kdy je pro nás každý koncert skutečná lahůdka, je to takový příjemný start. Máme nový set list a zazní i písně, které jste v nových úpravách ještě neslyšeli,” říká Kryštof Michal. Kapela Portless, jejichž písnička „New Ride“ se hrála v roce 2013 na mistrovství světa v hokeji ve Švédsku, přichází s novým singlem Little Boy, který věnuje tomuto sportu. “Chceme tuto písničku věnovat všem, kteří milují hokej. Hokej je sport, který je rychlý, tvrdý a krásný. Máme ho rádi a moc mu fandíme. Každý ze současných hokejistů i hokejových legend začínal jako malý kluk. A o tom ta písnička právě je,” dodává frontman kapely Kryštof Michal a pokračuje: "Věříme, že se v ní najdou všichni, kteří hokej aktivně hrají, a také doufáme, že se bude líbit i fanouškům. Původně jsme zamýšleli věnovat tuto píseň Jardovi Jágrovi. Ale uvědomili jsme si, že by to  nebylo spravedlivé a Jarda to jistě pochopí. Patří totiž všem."

Singl „Little Boy“ byl oficiálně představen hned první den mistrovství světa v hokeji 2015,
a to během utkání českého národní týmu se Švédskem.

Druhým ohlášeným speciálním hostem, který vystoupí hned v úvodu večera, bude brněnská kapela Animé, která patří mezi nejvýraznější nezávislé rockové kapely. Umístila se v žebříčku nejlepších alb roku podle Českého rozhlasu, má za sebou i nominaci na cenu Anděl. V posledních letech čerpá také z nových zkušeností jednotlivých členů - frontman Jiří Kučerovský je známý jako věrný spoluhráč a hudební partner Tomáše Kluse, bubeník Zbyněk Raušer působí v kapele Portless. 

Animé vydává novou desku nazvanou Dead Trams. Staré tramvaje i ruchy města – tím vším zní jejich nová deska. Kapela hrající alternativní rock se na scéně pohybuje přes dekádu a ke své čtvrté desce spěla poměrně dlouhých šest let. Dead Trams  chce posluchačům ukázat především to, že chytlavá píseň nemusí být primitivní a že umělečtější přístup nemusí být nezáživný. Název, který v překladu znamená „mrtvé tramvaje“, odkazuje na městské prostředí, továrny a dávno zašlá místa, která byla dříve důvěrně známa.

Celá deska začíná a končí zvoněním tramvaje. Cílem bylo vyvolat takový ten abstraktní pocit něčeho blízkého, co má být třeba návratem do dětství, kombinaci vnitřního klidu i stesku po něčem, co se už nikdy nevrátí,“ říká frontman kapely Jiří Kučerovský. Přímo v terénu také hudebníci nahrávali zvuky města a tramvají – ale vybírali k tomu jen starší typy vozů nazvané T3. „Ty tramvaje zní jinak, než ty nové, vydávají jiné zvuky. Zvuky, které mi fungují dohromady s určitými záběry z města. A ty mě inspirují k mým vlastním zvukům,“ dodal Kučerovský. 

V nejbližší době kapela vydá singl z alba nazvaný Train, ke kterému právě natáčí klip. Celou desku si hudebníci dělali sami, bez producenta. „Tentokrát jsme na desce nechtěli žádného producenta a dělali to tak, jak se nám to opravdu líbí a jak to cítíme,“ řekl bubeník Zbyněk Raušer. Album Dead Trams kapely Animé vyjde u labelu XProduction a natáčelo se ve studiu Svarov.

Další Informace:

https://www.facebook.com/kosheen.cz

www.kosheen.cz

www.portless.cz

www.anime-music.cz

Oficiální videa:

https://www.facebook.com/kosheen.cz/videos/vb.928393317173250/946487825363799/?type=2&theater

Facebook