Sbohem a řetěz "50" koncert k nedožitým 50. Filipa Topola

Sbohem a řetěz "50" koncert k nedožitým 50. Filipa Topola
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

POZOR ZMĚNA - PŘEDSTAVENÍ JIŽ OD 19:00

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Koncert k nedožitým padesátinám Filipa Topola. Písně Psích Vojáků znovu ožijí na koncertě.
POZOR ZMĚNA!!!PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNÁ JIŽ V 19:00!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert k nedožitým padesátinám Filipa Topola.

Písně Psích Vojáků znovu ožijí na koncertě.

19.6.2013 se uzavřela dráha hudební skupiny Psí vojáci. Hudební publikum, stejně jako generační souputníci Psích vojáků, umělci, lidí kolem skupiny, ale i hudební fanoušci si uvědomili, že to není jen konec Psích vojáků, ale že se dokonala celá jedna hudební kapitola. „Psí vojáci přinesli hudební estetický názor, který nemá srovnání na české ani světové scéně“ (P.Turek, Respekt 2011) . Ukazuje se, že odkaz Psích vojáků je natolik silný a inspirativní, že v žádném případě se nad jejich hudbou neuzavřela vodní hladina.

Z iniciativy managera Psích vojáků Romka Hanzlíka se uskuteční v den nedožitých padesátin Filipa Topola koncert s názvem „Sbohem a řetěz 50“. Vystupující skupiny kromě svého repertoáru zahrají ve svém stylu vybranou skladbu od Psích vojáků.

Topolovy písně zahraje jednak generace "přeživších", tedy Topolovi souputníci, ale na druhé straně i nová generace, která se hlásí k odkazu Psích vojáků, ať už přímo, či byla jimi ve své tvorbě ovlivněna.

Vystoupí: The Plastic People of the Universe, Garage, Echt!, Už jsme doma, Zuby nehty, Andrej Polanský wtf Emül Langman, Krch-Off, Houpací koně, Znouzectnost, Tomáš Hrubiš, Vlákna, U nás v garáži, Martin Kyšperský, Pavel Zajíček, All Tomorrow Parties a další.

Facebook