Olympic

Olympic

Buchlovské hudební léto

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Česká legendární kapela Olympic bude mít letos tu čest otevírat nový ročník Buchlovského hudebního léta. Kapela hraje v současné době v sestavě Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

OLYMPIC

(Buchlovské hudební léto)

Česká legendární kapela Olympic bude mít letos tu čest otevírat nový ročník Buchlovského hudebního léta.

Kapela loni oslavila 52 let existence a pořád patří mezi to nejlepší co může česká hudební scéna nabídnout. Mezi její fanoušky patří snad všechny generace, od těch nejmladších až po nejstarší. Na koncertu určitě zazní hity jako Dynamit, Pták Rosomák, Osmý den, Okno mé lásky a další.

Kapela hraje v současné době v sestavě Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl.

V roce 2013 vydala CD "Souhvězdí šílenců", které je prvním z plánované trilogie. Letos v roce 2014 vyšlo druhé CD pojmenované "Souhvězdí drsňáků" a na příští rok kapela plánuje poslední CD z oné trilogie. Pracovní název připravovaného CD je "Souhvězdí romantiků".

Facebook