Bob Lanning a Duke Bardwell

Bob Lanning a Duke Bardwell
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Cena: Zrušeno

Rokenroloví nadšenci se mohou těšit na pátek 8. května, protože v tento den vystoupí vůbec poprvé v Praze doprovodní hudebníci Elvise Presleyho
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rokenroloví nadšenci se mohou těšit na pátek 8. května, protože v tento den vystoupí vůbec poprvé v Praze doprovodní hudebníci Elvise Presleyho. Koncert se bude konat v Paláci Akropolis a po něm bude následovat setkání s těmito legendárními muzikanty. Elvis Presley, známý také jako Král rokenrolu, je stále uznáván jako jeden z nejvýznamnějších umělců naší doby. Jak o něm řekl John Lennon: „Před Elvisem tu nebylo nic. Bez něj by nikdy nevznikli Beatles”. I mnoho současných umělců, jako např. Justin Bieber nebo Katy Perry, přiznává, že Elvisova hudba je pro ně velkou inspirací. 8. ledna 2015 by se Elvis Presley dožil neuvěřitelných 80 let. Toto výročí bude v průběhu roku oslaveno vydáním mnoha nových CD, DVD a knih a řadou speciálních koncertů. Také Elvisovi originální hdebníci, kteří jej doprovázeli na pódiu v 70. letech, oprášili své nástroje kvůli speciálnímu květnovému turné, jehož součástí bude i pražské vystoupení. Hrát bude baskytarista Duke Bardwell, který doprovázel Elvise na 181 koncertech a nahrával s ním i ve studiu. Jeho baskytaru je možno slyšet např. na vynikající nahrávce gospelu „How Great Thou Art“ z roku 1974, za kterou dostal Elvis cenu Grammy. Dále se můžeme těšit na bubeníka Boba Lanninga, který s Elvisem odehrál 63 show. Jeho precizní buibnování se lze vychutnat na Elvisových klasických nahrávkách, jako jsou „The Wonder Of You“ nebo „Polk Salad Annie“ z alba „ON STAGE“. Zajímavé je, že bubeník Bob Lanning byl „znovuobjeven“ teprve v nedávné době a toto nové turné je od roku 1970 vůbec první příležitostí, kdy bude opět hrát Elvisovu hudbu. Lanning s Elvisem vystoupil naposledy 1. března 1970. Setkání se dále zúčastní herečka Marlyn Manson, která byla Elvisovou partnerkou v jeho posledním hraném filmu „The Trouble With Girls“ z roku 1969. Marlyn Manson bude speciálním hostem večera a povypráví o zajímavých momentech, které s Elvisem zažila. Zpívat bude Dwight Icenhower, který vypadá a především zní téměř přesně, jako „Král“. Icenhower je v současné době uznáván jako nejlepší „elvisovský umělec“, který vyhrál ocenění „The World’s Best Elvis“ – hned třikrát po sobě. Pokud se zeptáte, co lze očekávat od této speciální show, pak vám Duke Bardwell řekne toto: „Budeme hrát všechny Elvisovy klasické hity, jako ‚Hound Dog‘, ‚Love Me Tender‘ nebo ‚All Shook Up‘. Tyto písně odstartovaly hudební revoluci v roce 1956. Budeme je hrát přesně tak, jako jsme je hráli kdysi s Elvisem. Budeme se snažit o autentický zvuk Elvisova koncertu a vytvoříme autentickou atmosféru. Váš zážitek z „Elvisovy show 2015“ bude tak opravdový, jak je to jen možné.“

Facebook