Claptone dj set (Exploited Records, DE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Claptone, užijte si svobodu anonymity. Myslíte si, že už vás na housové scéně nemůže nic překvapit? 20.2.2015 se připravte na ojedinělé hudební zjevení, které se ukrývá pod zlatou ptačí maskou. Přijíždí totiž Claptone. Přijďte do ROXY poodkrýt jeho tajemství. Hvězda berlínského labelu Exploited je obklopena závojem tajemna.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Claptone, užijte si svobodu anonymity

Myslíte si, že už vás na housové scéně nemůže nic překvapit? 20. února se připravte na ojedinělé hudební zjevení, které se ukrývá pod zlatou ptačí maskou. Přijíždí totiž Claptone. Přijďte do ROXY poodkrýt jeho tajemství.

Hvězda berlínského labelu Exploited je obklopena závojem tajemna. Mluví za ni ale ojedinělá hudební směs deep-housu s citem pro funky a melodii. Zvuk, který Claptone už více jak dva roky utváří je příjemným oživením na poli taneční hudby, zejména pokud milujete vibrace vyvěrající přímo z útrob berlínských klubů. Je úkazem, který rozpaluje deep-housem parket jako nikdo jiný a nejlépe je mu ukrytému v mlze kouřových efektů.

V roce 2012 zasáhl Beatport a RA jeho hit „Cream“, rok na to už si zahrál na více než 200 akcích ve 130 městech. Pozici skvělého producenta si obhájil se songy No Eyes nebo „Wrong“ ale také povedenými remixy Pet Shop Boys a George Morela ale i netanečních kapel jako Klaxons nebo Metronomy, což jen dokazuje jeho schopnost usadit na taneční parket úplně všechno.  A určitě o něm ještě hodně uslyšíme, protože nepřestává polevovat s vydáváním nových věcí. Jeho vlastní pojetí berlínského zvuku je něčím, na co jsme na housové scéně dlouho čekali.

Claptone má prostě  vše promyšleno tak, aby parket explodoval a po každém vystoupení za sebou zanechává fanoušky uhranuté jeho kouzlem. A jaká je Claptonova rada pro skvělou party? “Nasaďte si svoje masky, reálné nebo vymyšlené, a užijte si svobodu anonymity.”

Support: Eddie Mur (nightphunk), Fatty M (Roxy Prague), Lumiere

Cream: https://www.youtube.com/watch?v=iHSLh8-Ijw8

Audio

No Eyes: https://www.youtube.com/watch?v=qszRCg_QnEU

George Morel - Let's Groove (Claptone Remix): https://www.youtube.com/watch?v=hmjaeEQbm2w

Fotky a videa

Facebook