Funk Effect live (FR)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Francouzská drum&bassová; live show Funk Effect míří do ROXY
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Francouzská drum&bassová live show Funk Effect míří do ROXY

Nebaví tě v Čechách pořád ta stejná drum&bassová jména? Chceš vidět skvělou djskou show na 5 decků a slyšet projekt nominovaný na Newcomer Of The Year? Tak to čteš správně. Funk Effect přijedou první únorový víkend do ROXY a vem si ručník, protože bude hodně horko! Live show doplní Pixie, Halbax, Mr.Happy vs.Thiew.


Funk Effect je fresh francouzský projekt, který přináší nový vítr mezi u nás už trochu ohraná drum&bassová jména. Přísný djský skill, nová produkce a zábavná live performance na 5 decků jsou důvody, které táhnou tuto trojici nahoru. Ocenění Discovery Project na EDC Las Vegas a nominace na Newcomer Of The Year od DNB Areny jsou důkazem toho, že je třeba tyto kluky sledovat.

Funk Effect vydali v roce 2013 úspěšné EP Get Down následované releasem Take Off / Dive a konečně trackem Devil Dance, který se objevil mezi výběrem nejlepšího drum&bassu na kompilaci Drum&Bass Arena 18 Years. Během live vystoupení na 5 gramofonů/CD playerů v kombinaci s nadupanými mašinkami typu Pioneer SP1 kombinují svou produkci se selekcí drum&bassu a drumstepu v nečekaných mixech a live mash-upech. Vypadá to, že na 6. února máš program!

Celou noc bude doprovázet 3D video-mapping mezinárodní skupiny KinoCirkus.

6.2.2015, open 22:00 Funk Effect (FR) @ ROXY
Support: DJ Pixie (let it roll), Thiew b2b Mr. Happy (let it roll/breakart), Halbax (sety.cz) & 3D mapping &Visuals by KinocirKus

Událost: www.facebook.com/events/359984210848190

 Fotky a videa

Facebook