Škwor + support band

Škwor + support band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

V pátek 6.3. 2015 od 20:00 hodin se bude Zlín otřásat v základech, protože na pódiu klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově to rozbalí drsná rocková kapela Škwor! A to v rámci svého nového „S/L Tour 2015”.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V pátek 6.3. 2015 od 20:00 hodin se bude Zlín otřásat v základech, protože na pódiu klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově to rozbalí  drsná rocková kapela Škwor! A to v rámci svého nového „S/L Tour 2015”.

Kapela Škwor vznikla na konci roku 1998 jako Skwar. Zakládajícími členy byli tenkrát Petr Hrdlička (zpěv a kytara), Tomáš Kmec (basa) a František Vadlejch (bicí). V prosinci se kapela rozrostla ještě o Leo Holana (kytara). Původní repertoár skupiny byl založen víceméně na kombinaci trashmetalu a punku a skladby z tohoto období najdete na prvním oficiálním CD s názvem Mayday.

Na jaře 2001 dochází ke změně bubeníka - přichází Herr Miler. Mění se také původní název Skwar na současný Škwor. Důvodem bylo časté komolení názvu pořadateli, takže se kapela rozhodla zachovat fonetickou podobu názvu s ponecháním dvojitého W.

Ještě během prosince 2001 z kapely z rodinných důvodů odchází Herr Miler. Jako náhradu za sebe doporučuje Martina Pelce.

Celý rok 2002 vystupuje Škwor jako host na všech kolech vyhledávací soutěže „Rock Made in Gambrinus“ a na různých festivalech po celé republice. Do konce roku 2002 jezdí Škwor v roli předskokana v rámci turné kapely Harlej, čímž se definitivně dostává do podvědomí mnoha diváků.

V roce 2003 připravuje skupina materiál na nové CD a znovu jezdí po koncertech s partou Harlej. Zatím největší úspěch kapely se dostavuje na podzim roku 2003, kdy dělá předskokana na tour Kabátů.

Ke konci března roku 2004 vychází nové album Vyvolenej. Album se objevuje několik týdnů mezi nejprodávanějšími deskami v ČR.

V roce 2005 kapela získává Zlatou desku za 10 000 prodaných alb Vyvolenej. V říjnu vydává své již čtvrté řadové album s názvem Amerika, jehož součástí je i první samostatné stejnojmenné tour.

Osmnáctého října 2009 vychází výběrové "best of" album Sečteno podtrženo a v roce 2011
vydali Škwoři nové album Drsnej kraj, obsahující i DVD se záznamem pražského koncertu a rozhovorem. To se v zápětí stává nejprodávanějším albem v ČR. V roce 2012 vydali Škwoři live CD/DVD Natvrdo a jejich zatím posledním počinem je CD Sliby & lži, vydaném v roce 2013, takže v roce, kdy kapela oslavuje i 15 let existence.

Proto neváhejte a určitě si nenechte ujít touto rockerskou energií nabitý koncert Škworu v Masters of Rock Café ve Zlíně! Tak nezapomeňte - v pátek 6.3.2015 ve 20:00 v Masters of Rock Café Zlín!

Facebook