Lynyrd Skynyrd (USA), předkapela: Žlutý pes

Lynyrd Skynyrd (USA), předkapela: Žlutý pes

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

Sen se stává skutečností! Dlouhé čekání rockových fanoušků na vystoupení legendárních Lynyrd Skynyrd končí! Nejlepší kapela jižanského rocku poprvé v ČR!

VSTUPNÉ

-stání 490 Kč

-stání před podiem 750 Kč

- přírodní tribuna sezení 1.200 Kč

-VIP tribuna - sezení, včetně parkovacího místa za tribunou 2.500 Kč

- na místě budou k dispozici vstupenky o 100 Kč dražší

Pozor! Všichni majitelé Plzeňské karty si mohou pouze přes Plzeňskou vstupenku zakoupit základní vstupenku na stání s 20%ní slevou!

 

pozn.: Plánek areálu ve fotogalerii.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sen se stává skutečností! Dlouhé čekání rockových fanoušků na vystoupení legendárních Lynyrd Skynyrd končí! Nejlepší kapela jižanského rocku vystoupí příští rok poprvé v České Republice!

S radostí zveřejňujeme zprávu, která jistě potěší nejednoho fanouška rockové muziky u nás, ale také v celé východní Evropě. Poprvé v tomto regionu totiž vystoupí legendární americká kapela Lynyrd Skynyrd. Fanoušci u nás na její vystoupení museli čekat téměř neuvěřitelných 50 let. Základy, tehdy ještě studentské kapely, byly položeny v Jacksonville na Floridě v létě roku 1964! Skupina se do povědomí celého světa dostala v 70.letech díky hitům jako "Free Bird" a "Sweet Home Alabama". Skladba "Free Bird" se nachází na třetím místě v seznamu nejlepších kytarových sól světa časopisu Guitar World. V roce 2006 byla skupina uvedena do „Rock n´roll“ síně slávy. Jejich písně byly použity například ve filmu Forrest Gump a v seriálu Jmenuji se Earl.

Historicky první vystoupení této nejznámější světové kapely v žánru zvaném jižanský rock  se uskuteční v Plzni 1. května 2015. Tuto jedinečnou událost finančně podporují a dávají jako dar městu Plzeň Tomáš Paclík a fotbalový klub Viktoria Plzeň. Vystoupení je součástí projektu Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a současně odstartuje program Slavností svobody u příležitosti 70.výročí osvobození města Plzeň americkou armádou, jichž se zúčastní i američtí veteráni 2. světové války.  

Místo konání koncertu je Areál ploché dráhy v Plzni, nacházející se na adrese: Univerzitní 15, 301 00 Plzeň

Tento areál s dostatečnou diváckou kapacitou pro tento velkolepý open -air mega koncert nabízí rovněž prostor nejen k umístění velkolepého podia, videoprojekci, veškerého cateringového zázemí pro diváky, ale rovněž prostor k vystavení historických amerických jeepů, které před 70 lety přijely do Plzně! Areál je navíc v těsně blízkosti Borského parku, kde po celý den bude probíhat prezentace a program Slavnosti svobody.

Předkapelou Lynyrd Skynyrd bude nejlepší česká kapela tohoto žánru - Žlutý Pes!

 Program večera:

17:30 - otevření areálu

19:30 - 20:30 - Žlutý Pes

21:00 - 23:00 - Lynyrd Skynyrd

Fotky a videa

Facebook