Legendární Nová Růže po 22ti letech na pódiu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Sweet (UK)

Praha a Brno

19.10.201720.10.2017

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

20.10.201718.11.2017

Výhodný nákup

Cena: v den koncertu se cena bude zvyšovat

Nová Růže - seskupení muzikantů, jenž je považováno za jednu z prvních českých supergroup, odehraje jedinečný koncert 18. prosince 2014 v pražském klubu Roxy. Na pódiu se sejde celá původní sestava.

Vstupenka VIP - platí jako vstupenka na afterparty párty

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nová Růže - seskupení muzikantů, jenž je považováno za jednu z prvních českých supergroup, odehraje jedinečný koncert 18. prosince 2014 v pražském klubu Roxy. Na pódiu se sejde celá původní sestava. Baskytarista Vilém Čok, klávesista Ota Balage, kytarista Petr Roškaňuk a za bicí usedne František Hönig. Nenechte si tuto výjimečnou událost uniknout a přijďte se přesvědčit že i po 22ti letech je Nová Růže právem nazývána supergroup.

Fotky a videa

Facebook