Vánoční koncert Keks

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Přijďte oslavit Kristovy léta kapely KEKS
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přijďte oslavit Kristovy léta kapely KEKS

Srdečně zveme všechny fanoušky a příznivce Keksu na každoroční VÁNOČNÍ KONCERT. Koná se jako tradičně poslední sobotu před Vánoci v KC Karlov v Benešově a Keks na něm vystoupí společně se sedlčanským big bandem Blue Orchestra, který vede Pavel Fořt. Dobře známé písně tak dostanou ještě jiný rozměr než jste zvyklí. Už jste viděli Keks doplněný o osm dechových nástrojů? Že ne,viďte?! A právě v sobotu 20.12.2014 od 20.00 hod máte jedinečnou příležitost něco takového konečně zažít. Navíc i letošní vánoční koncert zpestří skvělí hosté. Spolu s Keksem vám totiž zahrají také místní kapely - Generace rock a Ruce Nohy.

33 let je v životě kapely opravdu hodně a pokud se k tomu přidá ještě skutečnost, že Keksáci vystupují po celou dobu bez nejmenší přestávky…máme tu rockovou legendu jak se patří. A Legenda k Legendě. Skupina nežije jen ze své minulosti. Naopak! Své největší hity plánuje Keks na jaře příštího roku obohatit o nové CD a rok 2015 pak odstartovat koncerty s legendárními rockery - anglickými Smokie. Nejdříve v Brně a 21.2. v pražské Lucerně. V rámci benešovského (vánočního) koncertu jsme pro vás kromě parádní muziky připravili ještě zvláštní nabídku - budete mít možnost zakoupit si vstupenky na vystoupení v Lucerně s 30% slevou oproti běžné prodejní ceně. Těšíme se na Vás. Váš KEKS!

Facebook