Mňága a Žďorp - Made in China Tour

Mňága a Žďorp - Made in China Tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Na předvánoční večírek v tónech alternativního rocku vás zve kapela MŇÁGA A ŽĎORP v rámci své Made in China tour dne 12.12.2014 od 20:00 hodin v sále klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MŇÁGA A ŽĎORP

Na předvánoční čas pro vás v Masters of Rock Café Zlín připravujeme lahůdku v podobě českého alternativního rocku. Po čtyřech letech vydává kapela MŇÁGA A ŽĎORP letos v listopadu nové studiové album a v rámci svého tour  k této desce zavítá i k nám do klubu! Nejen písně z nového alba „Made in China“ zazní dne 12.12.2014Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově!

         Mňága a Žďorp je česká hudební skupina pocházející z Valašského Meziříčí (přesněji odtud pochází zakládající jádro skupiny), která se formovala již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách (Velký plytkoš, Happyend). Tyto kapely však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.

Do povědomí se dostala především hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez (1991). Poslední, jedenácté řadové album vyšlo v roce 2010 a jmenuje se Takže dobrý.

Po čtyřech letech od poslední desky vydává formace letos nové studiové album s názvem „Made in China“. Skupina v čele s Petrem Fialou ji dokonce po úspěšné crowdfundingové kampani skutečně nahrála v Číně.

Sám Fiala k novince říká: „ Snažili jsme se udělat v uvozovkách večírkovou desku, aby člověk nemusel žádné tracky přeskakovat. Natočili jsme písničky, o kterých víme, že je můžeme hrát naživo vedle starších hitovek“.

 

 

Fotky a videa

Facebook