Hudba Praha

Hudba Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

– pravá česká rocková klasika
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zveme vás na tradiční Mikulášskou!

Na podzim 2013 oslavila kapela Hudba Praha 30. výročí vzniku. Nadělila si k tomuto výročí výběrové album…ALL THE BEST!!!. Album obsahuje 16 největších hitů kapely jako Marijuana, Máma táta, Časy zlý apod. Zároveň jsou na albu 4 úplné novinky – Stůj co stůj, Už se nemám kam vrátit, Rozvrat, Vzduch. All the Best!!! zaznívá také na koncertech, které jsou průřezem celé tvorby kapely. Koncerty Hudba Praha jsou dodnes plné energie, která se nekompromisně valí z podia.

SOUČASNÁ SESTAVA Michal Ambrož – kytara, zpěv Vladimír Zatloukal – kytara, zpěv Jiří Jelínek – baskytara Vít Malinovský – tenor-saxofon Michael Šimůnek – bicí Kristýna Peteříková – zpěv Alena Sudová – zpěv

Facebook