The Subways

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

THE SUBWAYS (UK) jsou jedna z nejodvázanějších kapel současnosti, která je v současnosti na turné. Fascinuje diváky svým výbušným rockovým soundem a divokými vystoupeními. Na festivalech patří mezi ty nejvyhledávanější – hráli na hlavních pódiích víc než stovky mezinárodních festivalů. Ať již hrají pro sto lidí nebo pro 250 000, jsou vždycky zábavní a jedou na doraz!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Subways svoji novinku představí Praze.

THE SUBWAYS (UK) jsou jedna z nejodvázanějších kapel současnosti, která je v současnosti na turné. Fascinuje diváky svým výbušným rockovým soundem a divokými vystoupeními. Na festivalech patří mezi ty nejvyhledávanější – hráli na hlavních pódiích víc než stovky mezinárodních festivalů. Ať již hrají pro sto lidí nebo pro 250 000, jsou vždycky zábavní a jedou na doraz!

Kapela právě vyhlásila možnost předobjednat si jejich čtvrté studiové album “The Subways“, které vychází v únoru 2015. Průkopnickým počinem je to, že při předobjednání nové desky přes webové stránky kapely získáte ihned PART 1 (6 skladeb). Album má být co do zvuku a energie pořádně našlápnuté, plné skvělých melodií a riffů, které The Subways tak proslavily. Vůbec poprvé album kapely produkoval a míchal sám zpěvák Billy Lunn.

Kdysi v roce 2005 Billy, Charlotte a Josh, kterým tehdy bylo v průměru 16 let, vtrhli na mezinárodní hudební scénu s dnes kultovním debutovým albem ‘YOUNG FOR ETERNITY’ a hitem rockových klubů ‘ROCK & ROLL QUEEN’. Druhé album, ‘ALL OR NOTHING’(2008) skupina nahrála v LA s producentem Butch Vigem – deska je zvukově ohromující a tvrdší. Charlotte a Billy se v té době rozcházeli a Billy málem přišel o hlas díky uzlíkům na hlasivkách – jen operace tehdy pomohla.  Další album ‘MONEY AND CELEBRITY’ vyšlo v roce 2011 pod dohledem producenta Stephena Streeta.  Podařilo se jim natočit bláznivě chytlavou desku s hitem ‘WE DON’T NEED MONEY TO HAVE A GOOD TIME’.

Své čtvrté album natočili Billy, Charlotte & Josh ve stoprocentní formě. The Subways jsou Billy Lunn – zpěv/ kytara, Charlotte Cooper – basová kytara/ zpěv, Josh Morgan – bicí a pražský Lucerna Music Bar je přivítá 8.března 2015.

Fotky a videa

Facebook