Rockové vánoce: Aleš Brichta, Dymytry, Black, Kranz-Jiří Schelinger revival

Rockové vánoce: Aleš Brichta, Dymytry, Black, Kranz-Jiří Schelinger revival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Výhodný nákup

Cena: 295 Kč, v den akce: 350 Kč.

Rocková legenda, člen beatové síně slávy Aleš Brichta vystoupí dne 22.12.2014 v Praze na tradiční akci Rockové vánoce na Barče.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rocková legenda, člen beatové síně slávy Aleš Brichta vystoupí dne 22.12.2014 v kulturním domě Barikádníků v Praze 10, přímo u metra Strašnická, na tradiční akci Rockové vánoce, jako hosty si pozval kapelu Dymytry , která zde sklidila velký úspěch již v roce 2006 a od té doby je neustále na vzestupu, pozoruhodnou formaci kolem fenomenálního kytaristy Honzy „ Kirka“ Běhunka, skupinu Seven (místo Běhunkovy původní kapely Black) a kapelu Kranz- revival Jiřího Schelingera , kterou si také určitě nenechte ujít! Akce začíná v 18 hodin a pro fanoušky je přichystáno nejedno překvapení. Jedná se de facto o jubilejní 30-tý ročník, bohužel možná i poslední…aby tomu tak nebylo, nesmíte na této rockové události rozhodně chybět!

Fotky a videa

Facebook