Blind Guardian (GER)

Blind Guardian (GER)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

BLIND GUARDIAN zkraje roku s novou deskou, hned poté na turné. Se zastávkou ve Zlíně!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BLIND GUARDIAN zkraje roku s novou deskou, hned poté na turné. Se zastávkou ve Zlíně!

Nejúspěšnější prog / power metalová kapela Německa a zároveň jedna z nejvlivnějších skupin celého žánru, která si letos připomíná 30. výročí založení, má v poslední době ve zvyku vydávat desky co čtyři roky. V tradici pokračuje, když na samotný začátek toho příštího plánuje své příznivce potěšit albem novým, desátým. V době, kdy nespočet kapel bojuje o přežití, mají nezaměnitelní a jedineční BLIND GUARDIAN dál svou vysokou reputaci - díky vlastnímu unikátnímu stylu a hlavně excelentním koncertním výkonům.

Přesvědčit se o tom, poslechnout si novinky z chystané desky a užít si naživo ty největší hity kvarteta kolem Hansiho Kürsche budeme moct 24. května 2015 v Masters of Rock Café ve Zlíně. Vstupenky na jedinou show BLIND GUARDIAN v Česku - kapely, která zatraceně dlouho nekoncertovala, jsou v prodeji.

Něco na chuť?

„Valhalla“ (1989), „Mirror Mirror“ (1998), „Sacred Worlds“ (2010).

Fotky a videa

Facebook