Zakázané ovoce + Imodium – Mercedes-Benz Live Space Tour

Zakázané ovoce + Imodium – Mercedes-Benz Live Space Tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petra Janů Tour 2017 - Léta bláznivá

Zrušeny termíny 20.10. a 1.11. 2017

Různá místa v ČR

18.11.2017

Dne 17.10. 2014 vás do Masters of Rock Café ve Zlíně v rámci svého turné Mercedes-Benz Live Space Tour 2014 přijedou energicky nakopnout česká punk rocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE a nezaměnitelná hudební formace IMODIUM!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZAKÁZANÝ OVOCE + IMODIUM 

Dne 17.10. 2014 vás do Masters of Rock Café ve Zlíně v rámci svého turné Mercedes-Benz Live Space Tour 2014 přijedou energicky nakopnout česká punk rocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE  a nezaměnitelná hudební formace IMODIUM!!

          zakázaÝovoce  to jsou energické bicí, řízné, melodické kytary a valící se basa. Vše zmíněné a k tomu navíc originální barvy zpěvu charakterizuje tuto kapelu. Její vznik se datuje k červnu roku 2005 kdy původní kapelu Jablko sváru (Pišto, Mejdlo, Yaris) v nové formaci doplnil mladičký 16ti letý bubeník Hefr. První koncert pod názvem zakázanÝ ovoce se odehrává v ústeckém klubu Axel s argentinskými Argies. Čtyřčlennou kapelu v současnosti představují Pišto, Yaris, Franc a nově od letošního roku kytarista Láska/Laff.

Od svého vzniku sestava natočila 4 studiové alba, 9 oficiálních videoklipů a odehrála téměř 500 koncertů. Kapela již rok po svém vzniku (a pak i léta další) dehrává společná tour a koncerty s jinými skupinami a od roku 2009 pravidelně vystupuje na řadě nejen českých festivalů. Poslední CD s názvem Život se Tě neptá z února 2012 bylo natočeno pod dohledem jednoho z nejvyhledávanějších producentů v Čechách Ecsona Waldese - studio Biotech.  V červnu 2014 proběhlo natáčení nového klipu k prvnímu singlu z chystaného 5. studiového alba s názvem Automat na lásku.

          Broumovská formace Imodium patří po deseti letech existence k české klubové stálici. Kapelu tvoří: Tomáš (Thom) Fröde, Vojtěch (Kárl) Lanta, Daniel Franc a Roman Paraska. Na jejím kontě jsou tři studiová alba pod labelem Warner music a Supraphon a.s. V neposlední řadě tato sestava natočila řadu klipů a odehrála stovky koncertů. V roce 2012 spatřil světlo světa jejich dokument "9 ½" mapující desetiletou éru působení těchto hudebníků na české scéně. Na podzim roku 2013 Imodium vydalo čtvrté řadové album „Valerie“ u Supraphon a.s. V prvním týdnu byl tento hudební počin šestým nejprodávanějším v republice. V rámci udílení cen fanouškovské ankety Žebřík 2013 pak letos v březnu získali stříbro v kategorii Videoklip roku za klip k titulní písni Valerie , která byla rovněž oceněna coby třetí nejlepší skladba loňského roku. Jako jediná kapela v české republice každoročně pořádá tzv. Bytové turné!

Přijďte se podívat v pátek 17.10.2014 ve 20:00 do zlínského Masters of Rock Cafe na to, jak umí řádit zakázanÝovoce a Imodium. Přijďte si poslechnout a užít atmosféru nabitou jejich známými hity, ale také novými songy!!!

Fotky a videa

Facebook