Mig 21 – Album tour 2014

Mig 21 – Album tour 2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Veselá a novou deskou okořeněná podzimní veselice vás čeká v pátek 7.11.2014 ve Zlíně Pobavit a strhnout vás k taneční náladě přijedou skvělí MIG 21!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Veselá a novou deskou okořeněná podzimní veselice vás čeká v pátek 7.11.2014Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. Pobavit a strhnout vás k taneční náladě přijedou skvělí MIG 21!!

          Skupina vznikla v roce 1998, kdy se Jiří Macháček, svérázný to zpívající herec anebo chcete-li, v divadle a filmu hrající zpěvák, v Café Konvikt setkal s trojicí Tomáš Polák, Pavel Hrdlička a Honza Hladík. V srpnu toho roku se ke čtveřici přidal i člen poslední, Tomáš Kurfürst. Debutové album Snadné je žít vyšlo v roce 2001 a těšilo se nebývalé přízni posluchačů a rádií. „Když ti vítr napne plachtu, když ti plachta popožene jachtu, když ti jachtou jízda dodá klid…,“ valilo se dlouhé měsíce z éteru. O rok později natočili druhou desku s názvem Udělalo se nám jasno. Pilotní singl „Tančím“ nenechává nikoho na pochybách o tom, že recese v jejich podání není nikdy dost! Zatím poslední řadové album  Pop Pop Pop vyšlo v roce 2004 a po něm v letech dalších nahrávali jen samostatné písně. V roce 2013 dochází k obměně na postu baskytaristy, Tomáše Kurfürsta zde nahrazuje Adam Stivín.

          Pro letošní rok si Migové po deseti letech připravili překvapení ve formě nového studiového CD. Jmenuje se ALBUM a kromě úplných novinek obsahuje také všechny krásné hity z doby nedávno minulé. Práce na ALBU vrcholila v horkých letních dnech tak, aby deska mohla být vydána v září. Ovšem její první ochutnávku s názvem „Diskobůh“ už jste, právě v období léta, mohli zaregistrovat. Autorem textu je (ostatně jako u všech ostatních skladeb kapely) Jiří Macháček a hudby Tomáš Polák.

  Kapela si vytvořila od svého založení díky svému netradičnímu hudebnímu pojetí velké zázemí svých příznivců. Často bývá oceňován jejich výtvarný projev a jako jedna z mála skupin na svých koncertech klade důraz kromě videoprojekcí také na scénografii.

Podzimní ALBUM TOUR a další vypalovačky od MIG 21 si nezapomeňte přijít poslechnout a užít v pátek 7.11. 2014 ve 20:00 do Masters of Rock Café ve Zlíně. Těšíme se na vás!!

Facebook