Jasná páka - No Sex No Drugs tour 2014 + host

Jasná páka - No Sex No Drugs tour 2014 + host

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Kamil Střihavka

Retro Music Hall, Praha 2

21.11.2017

pátek 10.10.2014 ve Zlíně zahraje legenda české nové vlny, skupina JASNÁ PÁKA se svým podzimním turné s názvem No Sex No Drugs Tour 2014. Na pódiu klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově to rozbalí osm hudebníků v čele s Davidem Kollerem, kteří jsou schopni, každý po svém, dosáhnout nezpochybnitelných úspěchů!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JASNÁ PÁKA

 V pátek 10.10.2014 ve Zlíně zahraje legenda české nové vlny, skupina JASNÁ PÁKA se svým podzimním turné s názvem No Sex No Drugs Tour 2014. Na pódiu klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově to rozbalí osm hudebníků v čele s Davidem Kollerem, kteří jsou schopni, každý po svém, dosáhnout nezpochybnitelných úspěchů!! Kromě hity nabitého koncertu kapela představí i své zbrusu nové album s názvem Černá deska.

             Skupina Jasná páka byla založená v roce 1981. Za necelé tři roky existence odehrála přibližně padesátku koncertů. Přesto se stačila nesmazatelně zapsat do paměti těch, kteří měli to štěstí vidět některý z nich na vlastní oči (stala se dokonce předmětem zasvěcených a uznalých hovorů lidí, kteří ji nikdy spatřit nemohli). Příznačná pro ni byla divoká energie a zlostný vzdor, který k vyjádření nechuti k tomu, co panovalo "všude okolo", nepotřeboval žádná politická prohlášení. V původní sestavě kapely hráli: Michal Ambrož - kytara, zpěv, David Koller - bicí nástroje, zpěv,Vladimír Dáda Albrecht - zpěv, harmonika, Bohumil Zatloukal - kytara, zpěv, Jan Ivan Wünsch - basová kytara, Josef Janda - klávesy, Markéta Vojtěchová a Ivana Fraňová - zpěv. Po nechvalně známém článku Nová vlna se starým obsahem v březnu 1983 kapela zanikla, aby se po půl roce vynořila v mírně pozměněném personálním složení pod jménem Hudba Praha.
V roce 2008 se pro příležitost slavnostního zahájení provozu pražského multikulturního centra Meet Factory rozhodli zakládající členové Jasné páky Michal Ambrož a David Koller po dlouhých pětadvaceti létech skupinu jednorázově obnovit. Radost ze společného hraní však vyústila v reinkarnaci kapely. Role frontmana se ujal Petr Váša. Vedle něj a zmiňovaných zakladatelů Michala Ambrože a Davida Kollera kapelu dále tvoří Vladimír Zatloukal, Marta Minárik a Radovan Jelínek. Pro Jasnou páku býval příznačný doprovodný vokál dívčího dua. Nepatřil sice k intonačně nejpřesvědčivějším, přesto se však stal jednou z ochranných známek kapely. Vzpomínku na "ukřičené holky z Páky" se dnes pokoušejí probudit Pája Táboříková a Magdalena Krištofeková, Michalova dcera.

Dovedete si představit nové výsledky spolupráce, obnovené po čtvrt století? Chcete být svědky mezigeneračního porozumění? Zbyl ve vás kus rebela, který má sem tam chuť přestat platit hypotéku a  nepřikyvovat každé blbosti? Pak jste potenciálními příznivci Jasné páky!

Nenechte si ujít výjimečný koncert legendární JASNÉ PÁKY v pátek 10.10.2014 ve 20:00 v Masters of Rock Café Zlín!!! Speciální host večera se odtajní později

Fotky a videa

Facebook