22nd Anniversary of Roxy: Liars (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Liars: v zajetí dance-punkových vizí
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Liars: v zajetí dance-punkových vizí
 
Druhý den narozeninových oslav BE 22 se v ROXY představí americká dance-punková formace Liars. Garage-rock jak z doby kamenné, drsný art-punk, elektronika a těžký zvuk bicích, to vše jsou Liars. Hudba, na kterou nevíte jak tančit, ale strašně se vám chce.
 
Jestli nás nějaká kapela 21. století dokázala dokonale mást, byli to právě američtí Liars. Ti dokázali napříč svými sedmi studiovými alby neustále metamorfovat a odhazovat všechny už použité techniky do popelnice, bez jakékoli snahy o další recyklování.Od roku 2001, kdy poprvé použili zbraně své dance-punkové destrukce, kariéra střídala bizarní milníky, ve kterých obhajovali své vlastní umělecké vize.
 
Debutové album „They Threw Us All in a Trench and Stuck A Monument on Top“ vyšlo v roce 2001 a s producentem Stevem Revittem ho Liars nahráli za méně než dva dny. Zrodilo se dílo nejen s dlouhým názvem, ale taky vyjadřující jejich ostře řezaný, jízlivý punk s moderními syntetizátory a zvuky bicích. A na New Yorské dance-punkové scéně se zrodila hvězda. V roce 2002 vydávají EP „Atheists, Reconsider“ už jako tříčlenná formace, kdy se původní osazenstvo rozdělilo. Zůstává Angus Andrew, Aaron Hemphill a Julian Gross.
 
Do Prahy přijedou se svým posledním albem „Mess“ vydaným pod Mute Records v březnu tohoto roku. V albu už kytary definitivně nahradily syntetizátory a elektronické beaty. Liars, umělci tělem i duší, nezapřou originalitu ani ve svých hudebních videoklipech.
 
Předskakovat bude mladý američan Torn Hawk, který nechá prostoupit klub svou rozmlženou instrumentální hudbou. Na jaře tohoto roku vydal první album „Throught Force of Will“, které si na Pitchforku vysloužilo známku 7,5.
 
V ROXY vás čeká pohled do šílených dance-punkových vizí a je nám jasné, že každý nakonec přijde na způsob, jak si zatančit.
 
21. 10. 2014 - Open 19:00

LIARS (US)

Support: TORN HAWK (US)

 
Video:
 

Fotky a videa

Facebook