Cornerstone Roots

Cornerstone Roots

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

7.8.2014 tu bude jedinečná příležitost si poslechnout naživo výbornou novozélandskou kapelu Cornerstone Roots, která ve své tvorbě míchá roots reggae, dub i chillout music a také vlivy tamní domorodé kultury Maorů a Samoanů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Novozélandská reggae kapela Cornerstone Roots vystoupí 7. srpna poprvé v Praze

Sedmého srpna tu bude jedinečná příležitost si poslechnout naživo výbornou novozélandskou kapelu Cornerstone Roots, která ve své tvorbě míchá roots reggae, dub i chillout music a také vlivy tamní domorodé kultury Maorů a Samoanů.

Kapelu založil v roce 2001 zpěvák a kytarista Brian Ruawai společně se svou partnerkou Naomi Tuao, která hraje na baskytaru. Později se k nim přidal bubeník Ashley Pirie a perkusista Aaron Bush, kteří ještě více definovali specifický zvuk kapely. Součástí bandu se o pár let později staly i děti zakladatelského páru - čtrnáctiletý Reiki hostuje u mikrofonu a patnáctiletá Kaea si vzala na starosti kláves. Cornerstone Roots jsou tedy vlastně doslova rodinná kapela, která lítá kromě Pacifiku a Evropy na koncerty i třeba do Japonska, kde má reggae překvapivě opravdu velké publikum. Předskakovali také legendám, jako jsou Burning Spear, Sly & Robbie, Lee Perry nebo třeba Toots & The Maytals, což je také důkazem kvality a respektu promotérů k jejich tvorbě.

Cornerstone Roots mají aktuálně za sebou tři dobře ceněná alba Soul Revolution, Free Yourself a Future is Now plus navrch dvě EP desky One Fine Day a Forward Movement. Desky nevyšly jen na Zélandu, album Free Yourself letos vyšlo u příležitosti dvanáctého výročí kapely také u berlínské značky Crazy Planet Records.

Letos je kapela celé léto na evropském turné, které odstartovalo v Glastonbury. Sice výjimečně bez dětí, které musí chodit do školy, ale za to přijedou hned s několika skvělými novými letními singly, které vyšly v květnu a můžete si je hned pustit či stáhnout na stránkách kapely. Čeká je také návrat na slovenský Uprising, ale ještě předtím se chtěli podívat do Prahy. A tak na přání samotné kapely proběhne i česká klubová premiéra, která proběhne v pražském Futurum v rámci reggae seriálu Top-A-Di-Top. Ten je realizován spoluprácí Lucerna Music Baru a českého reggae portálu JahMusic.net. Support obstará pražská neosoul/reggae kapela TribeTown a v neposlední řadě DJs Herby Boy a Admirál Kolíbal.

Pro horké léto naprosto ideální soundtrack!

Cornerstone Roots (NZ), Tribetown, DJs Herbyboy & Admirál K.


links
http://cornerstoneroots.net
http://futurum.musicbar.cz
www.reggaemusic.cz

video
https://www.youtube.com/watch?v=CqqbcCNlj64
https://www.youtube.com/watch?v=FQHVIc9lwMA
https://www.youtube.com/watch?v=bRU09YbXzSs
https://www.youtube.com/watch?v=ue3Wz6dt8SA

Fotky a videa

Facebook