RAGE (GER) - 30 Years of Rage World Tour

RAGE (GER) - 30 Years of Rage World Tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

RAGE slaví třicet a jednu narozeninovou party v říjnu rozbalí i ve Zlíně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Heavy / power metalové trio RAGE se na podzim vydá na cesty, aby formou speciálních narozeninových show oslavilo 30. výročí založení kapely. Peavy Wagner, Victor Smolski a André Hilgers mají v rámci 30 Years of Rage World Tour namířeno i do Zlína, kde vskutku slavnostní menu nabídnou v sobotu 11. října 2014. V průběhu jedinečného koncertu v klubu Masters of Rock Café zazní zcela nový setlist, tudíž na své si přijdou i ti, kteří tuto energickou partu viděli nedávno. Kromě těch největších hitů (a že se jich na 21 deskách dá najít!) RAGE zvažují odehrání části show i akusticky, navíc rozeslali pozvánky několika hudebně zajímavým hostům. Nechme se překvapit…

A nezapomeňte, že od konce května je venku kompilace s názvem „The Soundchaser Archives“ plná demo verzí, bonusových songů z alb pro jiné regiony, taky těch, které se nedostaly na řadové desky nebo „zapomenutých“ nahrávek. Navíc, 2-CD balení obsahuje DVD s kompletním záznamem loňského vystoupení RAGE & LINGUA MORTIS ORCHESTRA na Masters of Rock!

Už teď je ale jisté, že narozeninový koncert RAGE 11. 10. ve Zlíně bude nezapomenutelný. Aby i vy jste měli na co vzpomínat, objednejte si vstupenku v předstihu.

http://www.youtube.com/watch?v=4mF7qApTMU0

http://www.youtube.com/watch?v=DloWSVjQ-ao

http://www.youtube.com/watch?v=Ss5KoCTCQtE

Fotky a videa

Facebook