Bullet (SWE), Striker (CAN), Stallion (GER)

Bullet (SWE), Striker (CAN), Stallion (GER)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Trojitá dávka poctivého metalu pro Prahu - BULLET, STRIKER a STALLION.

Původní místo: Storm Klub     Nové místo: Rock Club Kain

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Morava už tu čest měla - se švédskou partou BULLET, hrající fúzi tradičního heavy metalu a hard rock v garážové náladě, se seznámila začátkem roku na koncertě s PRIMAL FEAR ve Zlíně. Seveřani hlavně díky frontmanovi - plnoštíhlému zpěvákovi jménem Dag Hell Hofer s řízným ječákem - udělali nezapomenutelný dojem. Tentokrát se BULLET vydají na Prahu, kde se jejich old-school sound ponese 6. října ve Storm Clubu. Na podporu s sebou vezou kanadskou kapelu STRIKER, která zatím na dvě desky uchovala ostré riffy, vyhrané sóla a chytlavé refrény ve stylu skvostných osmdesátek. STRIKER inspiraci hledají u veličin jako SAXON, IRON MAIDEN nebo ANNIHILATOR, uspokojeni tudíž budou hlavně fandové tradičního heavy metalu. A třetími do hry budou mladí Němci STALLION, kteří s heavy / speed metalem začali vloni. Ale umí…

Mrkněte na klipy k „Bite the Bullet“ a „Let It Burn“, poslechněte si „Canadian Steele“ a pak si svou vstupenku na koncert BULLET, STRIKER a STALLION objednejte odsud.

http://www.youtube.com/watch?v=iTCbIF66RJs

http://www.youtube.com/watch?v=qDqWWtqMoW4

http://www.youtube.com/watch?v=mUToTcD0h3c

Facebook