ALESTORM (SCO) & BRAINSTORM (GER), host: TROLDHAUGEN (AUS)

ALESTORM (SCO) & BRAINSTORM (GER), host: TROLDHAUGEN (AUS)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

Evropu čeká bouřlivý podzim! Nové desky i k nám přivezou BRAINSTORM a ALESTORM.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Německá power metalová kapela kolem Andyho Francka BRAINSTORM má od začátku dubna venku nové, desáté studiové album „Firesoul“, které vyšlo při příležitosti jejích už 25. narozenin. Novotu nazvanou „Sunset on the Golden Age“ v polovině prázdnin (1. srpna) vydá skotská folk/power metalová skupina ALESTORM. Parta kolem Chrise Bowese má letos taky důvod k oslavě - slaví 10. výročí vzniku. Obě grupy proto spojili síly a na podzim starému kontinentu ukážou divoké bouření - své koncertní sety v rámci Storming Across Europe Tour zahrají v pátek 26. září v klubu Masters of Rock Café Zlín. Před nimi budeme mít možnost seznámit se s kapelou, která to k nám má hodně daleko - z Austrálie dorazí TROLDHAUGEN, „folkaři“ hrající metal sedmým rokem.

Prodlužte si léto, udělejte si na 26. 9. čas a žízeň a ukažte se taky na show pětic BRAINSTORM, ALESTORM a TROLDHAUGEN ve Zlíně. Bude to veliké…

BRAINSTORM - „All Those Words“ - http://www.youtube.com/watch?v=c5yanF64NpI

ALESTORM - „Keelhauled“ - http://www.youtube.com/watch?v=ta-Z_psXODw

TROLDHAUGEN - „The Order of Trollveggen“ - http://www.youtube.com/watch?v=bHZd5ZEdYKo

Fotky a videa

Facebook