James Arthur

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bryan Adams

DRFG Arena, Brno

19.11.2017

Cena: 590 Kč

Excelent Jukebox má skvělou zprávu pro všechny fanynky a fanoušky Jamese Arthura! Tento známý zpěvák a vítěz X-Factoru se totiž rozhodl do Prahy po zcela vyprodaném koncertě v Lucerna Music Baru vrátit! Na další dávku skvělé muziky se Praha může těšit už 3.8.2014, kdy vystoupí v Riegrových Sadech právě v rámci skvělé letní akce Excelent Jukeboxu!

Akce se koná za každého počasí

 

Rezervace nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Božský James Arthur se vrací do Prahy 3. srpna!

Excelent Jukebox má skvělou zprávu pro všechny fanynky a fanoušky Jamese Arthura! Tento známý zpěvák a vítěz X-Factoru se totiž rozhodl do Prahy po zcela vyprodaném koncertě v Lucerna Music Baru vrátit! Na další dávku skvělé muziky se Praha může těšit už 3. srpna, kdy vystoupí v Riegrových Sadech právě v rámci skvělé letní akce Excelent Jukeboxu! 

James Arthur je britský zpěvák původem z Middlesborough. Určitě znáte jeho skvělou skladbu Impossible, se kterou na celé čáře vyhrál devátou řadu britského X-Factoru. Pravděpodobně jste slyšeli i další jeho hitovky Recovery a You’re Nobody Till Somebody Loves You. V Praze vystoupil poprvé letos 2. března na totálně vyprodaném koncertu v rámci nabité koncertní série Excelent Jukebox, kterou má na svědomí Gambrinus Excelent a Fource Entertainment. Pořadatelé doporučují včasný nákup vstupenek - očekává se podobný souboj o vstupenky, jako tomu při ohlášení Jamesova prvního koncertu v České republice.

  O tom, že březnový Jamesův koncert byl naprostá “pastva pro uši” (Novinky.cz), či “polaskáním uší” (Prask.cz) nelze pochybovat. Zde se také můžete podívat na krásné autorské fotografie Petra Klappera.

Facebook