Grave Digger (GER), Heavatar, Nitrogods, Wolfen (GER)

Grave Digger (GER), Heavatar, Nitrogods, Wolfen (GER)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Kapela vyrazí na turné German Metal Attack a německá metalová ofenzíva to bude masivní. S GRAVE DIGGER budou na naše uši útočit další tři bandy - HEAVATAR, hrající power metal s prvky klasiky , dále NITROGODS bavící se real rock ‘n‘ rollem a thrash metalová skupina WOLFEN.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zubatá se vrací! GRAVE DIGGER v létě s novým albem, na podzim ve Zlíně!

Veteráni německého power metalu GRAVE DIGGER právě dokončili práce na nové desce. Bude se jmenovat „Return of the Reaper“ (Zubatá se vrací) a na svět se dostane 11. července. Zpěvák a frontman Chris Boltendahl tvrdí, že album bude stylově podobné prvním deskám kapely „Heavy Metal Breakdown" a "Witch Hunter", tudíž se můžeme těšit na klasický heavy / speed metal obohacený o zkušenost posledních 30 let, které uplynuly od vydání jejich debutu.

S novým albem budeme mít možnost seznámit se na podzim i naživo. Kapela vyrazí na turné German Metal Attack a německá metalová ofenzíva to bude masivní. S GRAVE DIGGER budou na naše uši útočit další tři bandy - HEAVATAR, hrající power metal s prvky klasiky (Stefan Schmidt z VAN CANTO, Jörg Michael - ex-STRATOVARIUS, RUNNING WILD, A. R. PELL), dále NITROGODS bavící se real rock ‘n‘ rollem (Henny a Klaus - ex-PRIMAL FEAR, ex-FREEDOM CALL) a thrash metalová skupina WOLFEN.

Jediný koncert GRAVE DIGGER v ČR proběhne 23. listopadu ve Zlíně, v Masters of Rock Café.

Fotky a videa

Facebook