Mighty Sounds Warm Up vol. 2

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Druhý Mighty Sounds Warm Up pod taktovkou Creepshow 17. 5. v Rock Café!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jelikož jsme zmiňovali, že rozehřívačka s Jaya the Cat a Elvis Jackson je první v pořadí, je jasné, že to není jediná party, která vám pomůže zkrátit čekání na červenec. Pokračujeme v naší narozeninové nadílce!

Warm Up n. 2 s kanadskými Creepshow, který proběhne 17. května v pražském Rock Café bude jistojistě nejméně stejné velikosti jako první připravovaný večírek. Kapela se představila na posledním Mighty Sounds s velkým očekáváním poprvé s novou zpěvačkou a kytaristkou v jedné osobě Kendou, která rozhodně nezklamala a jakékoliv pochybnosti padly, když poprvé šáhla do strun a postavila se k mikrofonu. Obrovský kotel, který se pod podiem rozjel, tento fakt jen podtrhnul. Jsme proto rádi, že vám toto provotřídní psychobilly s příměsí melodického punku a pěkně ostrého ženského zpěvu můžeme znovu představit.

Fotky a videa

Facebook