In Extremo (GER)

In Extremo (GER)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

14.02.201807.06.2018

Výhodný nákup

Cena: 550 Kč, Cena platí do 31. 8. 2014, poté se bude zvyšovat.

Buďte taky Na hraně, tedy IN EXTREMO! A naživo - začátkem podzimu v Praze.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Buďte taky Na hraně, tedy IN EXTREMO! A naživo - začátkem podzimu v Praze.

Německá folk metalová družina IN EXTREMO se po vydání své novinky "Kunstraub" vloni zastavila ve Zlíně, kde v listopadu představila své jedenácté studiové dílo. Letos se Das Letzte Einhorn (Michael Robert Rhein) a jeho kolegové vypraví i do Čech, kde zahrají v pražském klubu Rock Café. Koncert, na nějž přivezou i speciálního hosta, se uskuteční v pátek - desátý den desátého měsíce.

Přijďte se taky odvázat a pobavit s IN EXTREMO! A přesvědčit se o tom, že tato kapela, patřící mezi neznámější zástupce "středověkého" rocku, na pódiu vytváří velkolepou, nezapomenutelnou podívanou.

Fotky a videa

Facebook