Collegium Musicum (SK)

Collegium Musicum (SK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Cena: od 450 Kč

Legendy se konečně protnou. Collegium Music poprvé zahrají v žižkovském Paláci Akropolis!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do Prahy se na podzim vrací legenda československého rocku Collegium Musicum. Vůbec poprvé ve své čtyřicetileté existenci zahraje v žižkovském Paláci Akropolis. 8. října se protnout dvě legendy. Kultovní slovenská kapela zahraje  v legendárním pražském klubu. Vstupenky na stání i sezení jsou k dispozici v síti Ticketpro a na pokladně Paláce Akropolis. 

Collegium musicum vystoupí v plné sestavě, tedy ve složení Marián Varga, Fedor Frešo, František Griglák a Martin Valihora. Historie kapely sahá až do šedesátých let, kdy byla první artrockovou kapelou v bývalém Československu a jednou z nejvýznamnějších na území bývalého východního bloku vůbec. Novodobá historie Collegia musica se ovšem počítá od roku 2009, kdy kapela vystoupila v České republice poprvé po téměř 20 letech v obnovené sestavě a to na prvním Beatfestu ve velkém sále Lucerny.

Reakce publika potvrdila předpoklad, že Collegium musicum je nadčasová záležitost. Přes čtyřicet let po svém vzniku má stále svým příznivcům co říci, i když stojí stranou aktuálních hudebních trendů. Hudebníci se díky pozitivním ohlasům a vyprodaným koncertům rozhodli po comebacku společně pokračovat. Následovalo turné po Slovensku a skupina si po delší pauze opět výborně rozumí. Od roku 2009 kapela odehrála ve spolupráci s pořadateli festivalu United Islands of Prague několik vyprodaných samostatných koncertů. Fanoušci si jistě vzpomenou na velkolepý koncert ve vyprodaném velkém sále Lucerny, který se konal v květnu 2010 a o rok později vyprodaný Lucerna Music Bar. V roce 2012 pak Marián Varga s Pavolem Hammelem ve spolupráci se členy Collegia musica oživili ve vyprodaném Divadle Archa legendární desku československého popu Zelená pošta, na které hostoval i Radim Hladík.

Video z koncertu v Arše z roku 2013:

http://www.youtube.com/watch?v=Oy5O5ekTbWE

http://www.youtube.com/watch?v=XYDOUe3imgI

Facebook