UFO (U.F.O.)

UFO (U.F.O.)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Phil Mogg, Paul Raymond, Vinnie Moore a Andy Parker odehrají jediný koncert pro České publikum v sobotu 7. března 2015 v klubu Masters of Rock Café. Připomeňme si nejčastěji live hranou hitovku „Doctor Doctor“ a taky jednu z poslední desky - „Fight Night“. A těšme se na začátek jara - UFO zas tak často vidět ne

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Těšme se na přistání UFO - s novou deskou, začátkem března ve Zlíně.

Anglická hard rocková / heavy metalová legenda UFO, jejíž historie se píše déle než 45 let, o uplynulém víkendu dokončila nahrávání nové studiové desky. Ta po čtyřiceti letech opět vznikala ve spolupráci s producentem Chrisem Tsangaridesem, který má na svědomí LP „Phenomenon“. Právě na něm najdeme doposud nejhranější hit v celé historii kapely „Doctor Doctor“. Nový materiál se začne brzy míchat, aby už 21. album kapely mohlo vyjít v únoru příštího roku. Hned nato se UFO odpíchne od země a na podporu doposud nepojmenované desky obletí celou zeměkouli. UFO World Tour 2015 začne v Evropě a mezi první mezipřistání kapely bude patřit i Zlín! Phil Mogg, Paul Raymond, Vinnie Moore a Andy Parker odehrají jediný koncert pro České publikum v sobotu 7. března 2015 v klubu Masters of Rock Café. Připomeňme si nejčastěji live hranou hitovku „Doctor Doctor“ a taky jednu z poslední desky - „Fight Night“. A těšme se na začátek jara - UFO zas tak často vidět není…

Fotky a videa

Facebook