Junior Stage: TiNG

Junior Stage: TiNG

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

Kamil Střihavka

Retro Music Hall, Praha 2

Nová koncertní přehlídka mladých nadějných kapel
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Je to osmi-členná banda, která kombinuje mnoho stylů. Jejich hudba čerpá ze zdrojů jako je reggae, ska, dancehall, drum ´n bass, swing, rock a hip hop. Smícháním všeho dohromady si kapela vytvořila vlastní styl. Sami mu říkají  "Praggamuffin". Frontmanem kapely je zpěvák a multi-instrumentalista MC Turner /USA/, jenž se postupně prosazuje nejen v Praze, ale po celé ČR. V roce 2013 kapela vydala své debutové CD "Man vs Wild", a pokřtěno bylo na společném koncertu s americkou ska legendou The Toasters. Za toto album byli TiNG nominováni na Žánrové ceny Anděl. Kapela si za dobu své působnosti zahrála na jednom pódiu společně s Irie Révoltés, The Toasters, Big Mandrake, nebo Sto zvířat.

Fotky a videa

Facebook