Junior Stage: Love Earth

Junior Stage: Love Earth

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Nová koncertní přehlídka mladých nadějných kapel
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

S rokem 2014 přichází na scénu nový projekt Tomáše Jirgla Love Earth. Po dvou letech práce na debutovém albu vznikl unikátní naddimenzionální zvuk na české scéně, který se v roce 2014 přenese na koncertní pódia. Trip hopové synthy a samply, hutná kytara, melodický vokál a basslines až z jádra Země jsou na albu protkané zdemolovaným a přesto popelově křehkým popem. Love Earth milují Zemi s nadhledem a s veškerou špínou i krásou jí vlastní.

„Debutová deska Love Earth – 11 Days On Earth je můj první opravdu samostatný počin. Po neúspěchu u ČR vydavatelů jsem se obrátil na britské hudební labely, kde byla reakce přesně opačná, ale podmínkou bylo přestěhování se do Londýna. Nakonec jsme se dohodli se Soundsquare music, kde jsem se setkal s úžasným a velice profesionálním přístupem,“ říká frontman, zpěvák a producent Love Earth Tomáš Jirgl.

Než se z alba stala finální verze o 11 autorských skladbách, prošlo dlouhou cestou. Pro účely vytvoření co nejlepší desky totiž autor složil asi 50 skladeb, ze kterých postupem času vybíral až do finální verze. Skladby složil a nástroje i vokály nahrával sám, baskytary natáčel Tomáš Reichelt a ve třech skladbách hraje na bicí Milan Mareš. Na albu „11 Days On Earth“ jsou všechny texty v angličtině. Inspirované každou minutou života.

Love Earth jsou: Tomáš Jirgl (supernatural) - vox, guit, Daniel Jirgl (Eddie Shore) - keys, Tomáš Reichelt (Yzzi) - bass, Jaroslav Minář – drums

Autorem prvního klipu Love Earth je producent a zpěvák kapely Tomáš Jirgl aka Supernatural, produkce a mastering proběhl stejně jako celé album ve studiu Soundsquare.

Facebook