Tam-Tam Batucada + Tam-Tam Orchestra - oslava 15 let existence

Tam-Tam Batucada + Tam-Tam Orchestra - oslava 15 let existence

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

Oslava 15 let existence obou skupin
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rytmická formace Tam-Tam  Orchestra a Tam-Tam Batucada, první škola samby v České republice, oslaví v Paláci Akropolis 15 let od svého založení. Večer bude pojat jako velká oslava rytmu, kdy popřát přijde celá řada přátel a hostů. Paleta vystupujících, kteří se zapojí do oslav, bude opravdu pestrá - perkusista Alan Vitouš, pěvecký kvartet Yellow Sisters, performer a rapper z kapely “www”, Ondřej Anděra, africký zpěvák a bubeník Papis Nyass, kubánský zpěvák a tanečník Jorge Concepcion, nesmí chybět tanečníci ze skupiny Tradicion. A na posílení rytmických orgií přijedou ze Slovenska spřátelení bubeníci ze skupiny Tambores. Kdo miluje rytmus, Sambu, Afriku, Brazílii, Kubu, neměl by chybět.

Fotky a videa

Facebook