Už jsme doma & Zuby nehty & Mr. Sterile Assembly (NZ)

Už jsme doma & Zuby nehty & Mr. Sterile Assembly (NZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Yat - Kha (Tuva)

Futurum Music Bar, Praha 5

22.11.2017

Už jsme doma & Zuby nehty & Mr. Sterile Assembly (NZ) - Unikátní trojkoncert spřízněných skupin z opačných stran zeměkoule
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V pražské Akropoli se sejdou tři spřízněné skupiny - Už jsme doma, Zuby nehty a Mr. Sterile

Assembly (NZ).  

Před několika lety podnikli UJD společné turné po Novém Zélandu s Mr. Sterile

Assembly. Nyní se pro změnu představí Novozélanďané u nás. K tomu si pozvali další spřízněné hosty a přátele - skupinu Zuby nehty. Těšíme se na neopakovatelný večírek zajímavé hudby tří skupin stejné krevní skupiny, které spojuje stejný hudební názor i hudební osud.

Skupina UŽ JSME DOMA patří již po mnoho let k tomu nejoriginálnějšímu, co česká hudba nabízí. Spojuje v sobě rockové, punkové, ale i výsostně avantgardní prvky a jako taková nemá u nás ani ve světě obdoby. Za 29 let své existence navštívila již téměř 40 zemí (USA, Japonsko, Nový Zéland, Francii atd. ) na 4 kontinentech, odehrála více než 2000 koncertů a natočila řadu velice ceněných alb. Samostatnou kapitolou jsou básnické texty Miroslava Waneka, zařazené do mnoha antologií poezie, a také výtvarná spolupráce kapely s malířem Martinem Velíškem, mimo jiné i na několika loutkových filmech (Fimfárum, Kouzelný zvon atd.), za které Velíšek obdržel již dvakrát Českého lva. 

MR STERILE ASSEMBLY -

kapela z druhé strany světa.

Alternativa říznutá punkem.

Exotika, energie, kostýmy, skvělá show. 

Novozélandští souputníci Už jsme doma.

ZUBY NEHTY

Dívčí, dnes už vlastně ženská kapela. Kolik takových je? Občas se sice mezi nimi mihne muž, ale ženský element je v celé historii převládající. Tomu odpovídá i styl i texty. 

Ženský pohled na svět melodickými písněmi. Již od roku 1980.

Dlouhodobě působící skupina tvůrčích žen byla a je unikátem v České republice. Všechny na základě přátelství, muzikantské příbuznosti a svých demokratických názorů přispěly do mozaiky pěti dosud vydaných alb. Skupina má věrný okruh příznivců ve všech věkových kategoriích. Zuby nehty často koncertovaly po celé České republice a Slovensku, ale působila také v Německu, Švýcarsku, Dánsku a Holandsku.

Fotky a videa

Facebook