Against Me

Against Me

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

Výhodný nákup

Cena: 371 Kč, na místě 450 Kč

Ze zpěváka Against Me! se stala zpěvačka, do Prahy přijedou s albem Transgender Dysphoria Blues. Abychom použili název jedné jejich starší písničky - Against Me! je kapela, která se chechtá nebezpečí a překračuje všechna pravidla.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ze zpěváka Against Me! se stala zpěvačka, do Prahy přijedou s albem Transgender Dysphoria Blues

Abychom použili název jedné jejich starší písničky - Against Me! je kapela, která se chechtá nebezpečí a překračuje všechna pravidla. 

Za mikrofonem stojí Laura Jane Grace a jejich nejnovější album Transgender Dysphoria Blues vyšlo v lednu 2014. Název jejich šesté desky vám nabízí rozhodné přikývnutí zprávě, která šokovala všechny fanoušky a otřásla rockovým světem - Grace je transgenderovou bytostí. Z muže se stala žena. 

Původním jménem Tom Gabel - Laura se představila jako žena v květnu roku 2012.  

Na albu Transgender Dysphoria Blues je Grace poprvé v historii kapely ženou,ale výrazné změny v tradičním soundu kapely nečekejte.  

Historie Against Me! začala anarchistickým sólovým vystoupením v Gainesville na Floridě v roce 1997. Časem se stali čtyřčlennou kapelou a později přibrali ještě kytaristu Jamese Bowmana a stali se významnou kapelou na punkové scéně.  

V jejich energické hudbě lze zaslechnout folk a dokonce i dřevní country a jejich první tři indie alba - první z roku 2002 Against Me! is Reinventing Axl Rose, druhé z roku 2003 As The Eternal Cowboy a třetí z roku 2005 Searching For A Former Clarity kapele získala zástupy oddaných fanoušků.

V roce 2007 vydávají u velkého labelu desku New Wave, kterou produkoval Butch Vig (Nirvana, Garbage, Green Day). Časopis SPIN ji nazval “Album of the Year” a kapela předskakovala o rok později Foo Fighters.

Po vydání dalšího alba White Crosses se kapela rozchází s labelem Sire. V té době se Grace rozhoduje uskutečnit a oznámit svůj přerod v ženu. 

Na Transgender Dysphoria Blues je deset písniček - jsou o strachu a úzkosti, ale i o bitvě a vzdoru. Našlapané album si vysloužilo nadšené recenze. 

S Grace a Bowmanem se na albu objevili zcela noví hudebníci. Na basovou kytaru si zahrál Fat Mike z NOFX (je i majitelem Motor Studios)ve skladbách “FUCKMYLIFE666” a “Unconditional Love,” zatímco Laura Jane hrála v osmi zbývajících skladbách.

Stálým basákem kapely se později stal Inge Johannson (původně ze švédských International Noise Conspiracy).

Na bicí hraje Atom Willard, který kdysi hrál s Rocket From the Crypt a později si zabubnoval s Offspring, Angels & Airwaves a Social Distortion. 

Against Me! se do Prahy vrací již po několikáté. Letos vstoupí na podium Lucerna Music Baru v úterý 3.června..

 

Více info na:

www.againstme.net

www.facebook.com/againstme

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Fotky a videa

Facebook