Mighty Sounds Warm Up

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Jaya the Cat (NL) a Elvis Jackson (SLO)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pro všechny, kterým připadá čekání na červencové Mighty Sounds neúměrně dlouhé, máme skvělou zprávu: totiž že 1. května se v pražském Rock Café odehraje první Mighty Sounds Warm-Up, a to za účasti nikoho menšího než Jaya The Cat a Elvis Jackson. Obě kapely v minulosti na festivalu opakovaně vystoupily a obě dokážou publikum pěkně rozparádit. Holandští Jaya The Cat, v jejichž čele stojí bostonský rodák Geoff Lagadec, mixují syrové reggae s punk rockem a jejich slovinští kolegové zase ska, hardcore a punk, typický pro třetí vlnu. Přijďte si na prvního máje zkrátit čekání na letní ska punkovou explozi.

Fotky a videa

Facebook