Uli Jon Roth (GER)

Uli Jon Roth (GER)

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

Sobotní koncert Uliho Jona Rotha ve Zlíně je zrušen. Velice nás to mrzí, ale vzhledem k nepředvídatelným logistickým problémům jsme nuceni zrušit vystoupení Uliho Jona Rotha, které se mělo uskutečnit tuto sobotu 18. 10. 2014 ve zlínském klubu Masters of Rock Café. Všem se omlouváme. Již zakoupené vstupenky můžete vrátit tam, kde jste je zakoupili.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Uli Jon Roth zavzpomíná ve Zlíně na veleúspěšnou etapu se SCORPIONS a zároveň představí své nové album. Masters of Rock Café bude jedinou českou zastávkou v rámci výroční 40th Anniversary - Scorpions Revisited Tour!

Necelý měsíc poté, co Zlín i Prahu svým Fenderem potěší kytarový virtuoso Axel Rudi Pell, se na Moravu chystá další mistr. Proto si naplánujte volno na sobotu 18. října. Toho večera Ulrich Roth, zvaný Uli Jon Roth zakončí v Masters of Rock Café svou 40th Anniversary - Scorpions Revisited Tour. Tento blues rocker - letos šedesátník - nahrál v letech 1974 - 1977 čtyři alba se SCORPIONS (dobrou polovinu věcí sám složil) a po odchodu od grupy Klause Meineho a Rudiho Schenkera přispěl obrovským dílem k rozmachu neoklasického metalu, jemuž se s láskou věnuje dodnes. Kromě Uliho vydařených sólových počinů nejde nezmínit i jeho účast po boku Joe Satrianiho a Michaela Schenkera na turné legendární G3, stejně jako hostování na dílech - studiových nebo koncertních - kapel SCORPIONS, ANGRA, projektu AVANTASIA nebo Victora Smolskiho (RAGE).

Uli Jon Roth okouzlí nejen svou unikátní šestioktávovou Sky kytarou, ale i hlasem. Přesvědčte se sami - naživo - 18. 10. ve Zlíně!

Facebook