Nine Inch Nails

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

RockOpera Praha

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.201807.06.2018

DEVÍTIPALCOVÉ HŘEBÍKY OPĚT DORAZÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY ZAÚTOČIT NA NAŠE UŠNÍ BUBÍNKY A NAŽIVO PŘEDSTAVIT NOVINKU „HESITATION MARKS“.

NINE INCH NAILS - ZMĚNA TERMÍNU I MÍSTA KONÁNÍ KONCERTU!

VZHLEDEM KE ZMĚNÁM V PLÁNOVÁNÍ KONCERTNÍCH TERMÍNŮ, SE PRAŽSKÝ KONCERT NINE INCH NAILS, PŮVODNĚ POTVRZENÝ NA 20/6/2014 DO O2 ARENY, USKUTEČNÍ 11. ČERVNA 2014 V MULTIFUNKČNÍM PROSTORU FORUM KARLÍN.

 

Informace k vracení vstupenek s původním termínem:

Vstupenky zakoupené na původní termín (20/6/2014 O2 ARENA) je nutné vrátit. Vstupenky je možné vracet od 14.2. do 20.4.2014 v místě zakoupení.

Bližší informace zde: www.livenation.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DEVÍTIPALCOVÉ HŘEBÍKY OPĚT DORAZÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY ZAÚTOČIT NA NAŠE UŠNÍ BUBÍNKY A NAŽIVO PŘEDSTAVIT NOVINKU „HESITATION MARKS“.

NIN:
TRENT REZNOR -
zpěv, kytara ALESSANDRO CORTINI - klávesy JOSH EUSTIS – kytara, klávesy ROBIN FINCK – kytara, klávesy ILAN RUBIN – bicí PINO PALLADINO – basa

Je velice obtížné charakterizovat tvorbu této formace, v jejímž čele stojí charismatický podivín Trent Reznor, protože za více jak dvacet pět let své existence Nine Inch Nails pootevřeli dvířka nejednoho hudebního žánru. „Kapela“ vznikla v roce 1988 v Clevelandu - je těžké ji nazývat kapelou, protože jediným oficiálním členem je zpěvák, skladatel a multi-instrumentalista Trent Reznor, který je zároveň zodpovědný za hudební směr NIN. Reznor na rozdíl od jiných industriálních umělců píše melodické, klasicky strukturované skladby, jejichž hlavním stavebním kamenem jsou texty. Zároveň předkládá hudební veřejnosti žánry jako electro a industrial v podobě, která je přijatelná pro každého. V době, kdy Ministry koketovali s heavymetalem a Nirvana byla na vrcholu, NIN si vybudovali početnou fanouškovskou základnu, která si oblibu našla v alternativním rocku. Netrvalo dlouho a Trent se stal opravdovou osobností a sex symbolem nejenom 90-tých let.

Už je to celých pět let, co Nine Inch Nails vydali studiovou nahrávku. Tehdy se jednalo o album “The Slip“, které skupina kolem Trenta Reznora stihla natočit, smíchat a vydat za pouhé tři týdny. Letos v září jsme se dočkali nástupce, jehož příprava trvala rozhodně o dost déle… Desku „Hesitation Marks“ kapela začala natáčet již v minulém roce a zařadila na ni celkem čtrnáct písní. Za pilotní singl byla vybrána skladba “Came Back Haunted“.

  
Nine Inch Nails jsou považováni za průkopníky v hudebním průmyslu a velmi znatelnou měrou se podíleli na vývoji elektronické hudby. Jejich nahrávky, mezi které patří platinou ověnčené tituly jako „Pretty Hate Machine“ (1989) „Broken“ (1992), „The Downward Spiral“ (1994) a With Teeth (2005), patří mezi revoluční digitální produkce. Kapela prodala více než 30 milionů alb po celém světě, vydala pozoruhodnou sérii singlů, řada z nich  se stala rádiovými hity  jako například „The Hand That Feeds“, „Only“, „Every Day Is Exactly the Same“ nebo „Survivalism“.

Pro rozsáhlejší historii Nine Inch Nails navštivte http://thehistory.nin.com/.

WWW.NIN.COM
https://www.facebook.com/ninofficial
https://twitter.com/nineinchnails

Fotky a videa

Facebook