Jake E. Lee's Red Dragon Cartel (USA) ( (ex Ozzy Osbourne)

Jake E. Lee's Red Dragon Cartel (USA) ( (ex Ozzy Osbourne)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Persistence Tour 2018

Hatebreed, Madball, Terror, Power Trip, Broken Teeth, Insanity Alert

Sono Centrum, Brno

24.01.2018

Architects (UK) + While She Sleeps (UK)

Forum Karlín, Praha

25.01.2018

JAKE E. LEE's Red Dragon Cartel(USA) (ex Ozzy Osbourne)
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

      Stojaté vody současné světové rockmetalové scény nedávno zčeřila zpráva o ambiciozním projektu RED DRAGON CARTEL,v jehož čele stojí kytarový virtuoz JACK E. LEE.  Po dvaceti letech v ústraní se tak velice razantně vrací na scénu jeden z nejvýznamnějších doprovodných spoluhráčů v kariéře Ozzyho Osbournea.
 V  únoru 2014 vychází studiová deska JAKE E. LEE's Red Dragon Cartel a po jejím vydání bude následovat celosvětové turné,které v Evropě zahrnuje i účast na nejprestižnějších festivalech typu Sweden Rock a Donington. Jednou z koncertních zastávek bude i sál brněnské Melodky.
       Jake E. Lee, vlastním jménem Jakey Lou Williams  se narodil  15.2.1957 v americkém Norfolku.V roce 1982 uspěl v konkurzu(v konkurenci více než pětiset adeptů) na post kytaristy v doprovodném bandu slavného  Ozzyho Osbournea.
       V dekádě  ohraničené letopočty 1982-1992 pak Lee zanechal svoji nesmazatelnou stopu v těch nejvyšších patrech světové hard&heavy scény.Spolu s Randy Rhoadsem a Zakkem Wyldem patřil do slavného trojlístku kytarových velmistrů,kteří tvořili nezaměnitelný zvuk  Ozzyho kapely. Jake ale nebyl pouze  Ozzyho ikonickým a virtuozním kytaristou.Významnou měrou se také podílel i na kompozicích slavné desky Bark At The Moon(1983) a deska The Ultimate Sin(1986)  byla dokonce už z větší části jeho autorským dílem!
       Po odchodu z Ozzyho bandu Lee zakládá v roce 1989 kapelu Badlands,která více inklinuje k tradičnímu pojetí hard rocku.V této americké supergroup se sešel s bývalým zpěvákem Black Sabbath Ray Gillenem a s budoucím Kissákem bubeníkem Ericem Singerem.Badlands pak do svého rozpadu v roce 1992 natočili dvě skvělé a nadčasové studiové desky-Badlands(1989) a Woodoo Highway(1991).
      Na debutové desce Red Dragon Cartel se objevují i významní hosté-zpěváci Robin Zander(Cheap Trick), Paul Di'Anno(ex Iron Maiden) či baskytarista Rex Brown(Pantera).
      Koncertní setlist pak slibuje mix největších hitů z éry Leeho působení u Ozzyho,dále nejlepší písně od kapely Badlands i skladby z novinky Red Dragon Cartel!

Sestava kapely Red Dragon Cartel:
Jake E. Lee-kytara
DJ Smith-zpěv
Ronnie Mancuso-basa
Jonas Fairley-bicíSouvisející odkazy: www.melodka.cz, www.reddragoncartel.com

Fotky a videa

Facebook