100C - křest CD Host: I like you hysteric

100C - křest CD Host: I like you hysteric

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Zimní valník

Totální nasazení, Vision Day, Deratizéři,..

Sokolovna Kvíček, Slaný

25.11.2017

Textures (NL)

Futurum Music Bar, Praha 5

25.11.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Z divokého západu kdysi vzešla skupina s názvem 100°C. Po třetí desce Brant Rock se její členové rozutekli do lesů. Když se po pěti letech opět shledali, navzájem si vyprávěli, co se jim za tu dlouhou dobu přihodilo. Příběhy se potkávaly v prostoru a na jejich průsečících vznikla úvodní óda Freaky Boys. Strunami se propily další narativy a skladby Nobody Feels Good a Eye for an Eye byly vizuálně ztvárněny baskytaristou Ondrou Urbancem. Aktuální klip Eye for an Eye se před nedávnem roztočil na Óčku. Uvidíte jej také v Paláci Akropolis.

Desku produkoval Jakub Johánek ve spolupráci s Alešem Hyvnarem (Al-Yaman, ex-Cartonnage), který se podílel na nahrávkách Toxique, Tara-Fuki, Yellow Sisters, MIKKIM, Mako!Mako nebo KOFE-IN a v minulosti remixoval například slavné Transglobal Underground.

Michal Juřica, kdysi člen mariánskolázeňské dechovky, po návratu z lesa přispěchal na pomoc tvůrčímu týmu Jakub Johánek-Ondra Urbanec a ztvárnil svoje cesty časoprostorem do skladby No More, kterou zároveň nazpíval. Kontrast se, jako ústřední téma barokní hudební kultury, vrací v současné tvorbě 100°C. Historie nás poučila, že o žádnou dobu temna ve skutečnosti nešlo. Stejně to prožívájí i srdcaři Freaky Boys ve stejnojmenné skladbě. Ulovili zlatou rybku, ale nechali ji plavat. A nezapomněli si nic přát.

Čerstvým vzduchem prosáklé nové skladby zapustily pevné kořeny a v horních patrech se nepatrně kývou. Medové vokály Sabiny Feldmanové hladí místy roztrhané trsy hudebního proudu, který je cítit hutnými údery bicí soupravy a subtilními perkusemi Aleše Hyvnara. Pokud je slyšet elektronika, přes kmen šplhá do výšek a sklízí ovoce. Petr Míkovec, autor mnoha remixů 100°C řekl: „Udělám remix na Nodoby Feels Good“. Zapojil se také do skladby Dead Hero, kde si zahrál hlavní roli na melodiku.

Rich Peace je skladba, ve které zaujme především silný duet se členy projektu Kieslowski. 100°C jdou hlouběji, ale když se jich na to zeptáte, možná se podívají na špičky svých bot, vydechnou, usmějí se a odpoví: „Cože? Promiň, už musím jít.“

Jako host zahrají I Like You Hysteric.

Facebook