Lucie - Back in London

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Oidipus Tyranus RockOpera

RockOpera Praha, PRAHA 7

23.01.2018

Hudební událostí roku 2014 je nepochybně návrat skupiny LUCIE k aktivnímu koncertování. Mysleli jste si, že legendární skupinu můžete potkat pouze v Čechách a na Slovensku ? Omyl – LUCIE vystoupí také v Londýně, konkrétně v O2 Shepherds Bush Empire.

LEVEL 1 VIP - číslované sezení - vstupenka na koncert obsahuje vstup do VIP baru, 1/2 láhve šampanského na hlavu, lehké občerstvení & meet&greet se skupinou LUCIE po koncertu

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LUCIE – Back in London – 10.5. 2014 

Probuzená skupina LUCIE odstartuje svůj návrat na hudební scénu 10. května 2014 v Londýně, kde v roce 2004 odehrála svůj poslední koncert a na deset let usnula. 

Skupina vystoupí v legendární O2 Shepherd´s Bush Empire, která má kapacitu přes 2000 návštěvníků.  

Lucie: “Symbolicky navazujeme na naše koncerty tam, kde jsme skončili, v Londýně, v mece rockové hudby a ještě k tomu v tak prestižním sále, jakým je O2 Shepherds Bush Empire! Těšíme se na Londýn, na naše fanoušky a na pořádný rozjezd! :-)"

Londýnský koncert je předpremiérou dlouho očekávanho československého turné, které začíná 26.května v Košicích a přes Bratislavu, Ostravu a Brno dorazí 10. června na tři již vyprodané koncerty do O2 Arény v Praze.

Pokud si chcete dopřát jedinečný emotivní zážitek, vypravte se za Lucií do Londýna - odborníci se shodují, že to bude hudební zážitek roku. Londýnský koncert vychází skvěle i časově.

Výlet do britské metropole připadá na jeden z oblíbených letošních „prodloužených víkendů“. 10.5. bude v Londýně rušno!

Fotky a videa

Facebook