Enforcer (SWE), Skull Fist (CAN), Vanderbuyst (NED)

Enforcer (SWE), Skull Fist (CAN), Vanderbuyst (NED)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Accept

ZMĚNA ČASU

Sportovní hala Euronics, Zlín

20.01.2018

Do Čech se už v únoru přivalí ENFORCER, SKULL FIST a VANDERBUYST!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do Čech se už v únoru přivalí ENFORCER, SKULL FIST a VANDERBUYST!

Jsou představitelé tzv. NWOTHM - tedy Nové vlny tradičního heavy metalu - a rozhodně patří k tomu lepšímu, co tento hudební subžánr nabízí. Švédové ENFORCER, kteří se rádi nechávají ovlivnit osmdesátkami, letos hrají desátým rokem. Vloni na jaře své snažení korunovali vysoce ceněnou deskou „Death by Fire“, při jejímž poslechu každý omládne a objeví se v časech, kdy vznikal thrash a power metal. Dalším, podobně zaměřeným kvartetem, který to v Praze rozbalí, je kanadská skupina SKULL FIST. Ta osm let válí mix chytlavého heavy a speed metalu, který si od příštího týdne můžeme vychutnat z druhé studiovky „Chasing the Dream“. Ano, teprve druhá deska, ale už tou první přesvědčili svět, že to co dělají, dělají výborně. SABATON, GRAVE DIGGER nebo GRAND MAGUS by na tour po Kanadě a Evropě s sebou hned tak někoho nevzali! Služebně nejmladší kapela, která se k nám vydává, je VANDERBUYST z Holandska. Ta se o místo na pódiu a naši přízeň dělí ve třech, a její neúnavný klasický hard rock, kterým se taky vrací do sedmé / osmé dekády minulého století zaslouží nic, než obdiv. I za to, že ucho popadne hned po prvních tónech.

Fajnový večer při poctivém rocku mezi bezva lidma - to bude koncert, který ENFORCER, SKULL FIST a VANDERBUYST dají 19. února v pražském Rock Clubu Kain.

ENFORCER - „Mesmerized By Fire“ - http://www.youtube.com/watch?v=PYUJkg2SiZA

SKULL FIST - „Head of the Pack“ - http://www.youtube.com/watch?v=HKUTpRhVYR4

VANDERBUYST - „Flying Dutchmen“ - http://www.youtube.com/watch?v=UdxvT_WygHE

Fotky a videa

Facebook