Watain (SWE) a Degial (SWE)

Watain (SWE) a Degial (SWE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Cena: 550 Kč

Doslova pekelný zážitek chystají pro Zlín seveřani WATAIN a DEGIAL.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Doslova pekelný zážitek chystají pro Zlín seveřani WATAIN a DEGIAL.

"Ze svých dřímot procitli,

 slyšíce hlas divočiny.

 Ze svých stínů vykročili

 za ohavnostmi Severu!"

Věrný duch severského black metalu se zjeví 13. dubna na Moravě! Vyznavači ďábelských tónů a nevšedního divadla si přijdou na své v průběhu jediného českého koncertu, který Švédové WATAIN odehrají v rámci prvního celoevropského turné. Na cesty se vydají začátkem nadcházejícího jara a i do zlínského Masters of Rock Café s sebou přivezou skladby, které se objevily na letošní desce "The Wild Hunt" - na albu plném zajímavých hudebních experimentů, odrážejících muzikantský vývoj kapely WATAIN.

Aby Erik, Pelle a Håkan měli jistotu, že koncertní večer a následná noc budou plné spalujícího pekelného ohně, spojili pro turné síly se svými bratry, taky Švédy, DEGIAL. Ti svým black metalem dovedou zajistit - jak z desky, tak i z pódia - že žádná hlava nezůstane v klidu a skončí v headbanging procesu.

Připravte se na 13. duben, na koncert WATAIN a DEGIAL (kteří jistě nepřijedou sami), na neopakovatelný pekelný zážitek, při němž bude vřít krev. Doslova...

Fotky a videa

Facebook