Gamma Ray (GER), Rhapsody of Fire (ITA)

Gamma Ray (GER), Rhapsody of Fire (ITA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

W.A.S.P. World Tour

Sportovní hala, Hluk

24.11.2017

Pražský výběr

Alfa, Plzeň

24.11.2017

Cena: 590 Kč

Nadcházející jaro začne s GAMMA RAY a RHAPSODY OF FIRE! V Praze a ve Zlíně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nadcházející jaro začne s GAMMA RAY a RHAPSODY OF FIRE! V Praze a ve Zlíně.

Jedna z nejvýznamnějších skupin německé heavy metalové scény, kapela kolem Kaie Hansena, dokončí to, co začala našlapaným maxisinglem „Master of Confusion“. A svou novou desku „Empire of the Undead“ přiveze i k nám. GAMMA RAY se přesně rok po své velkolepé show v rámci Hellish Rock Tour - Part II vrátí do naší republiky. První jarní den, 20. března, do pražské Retro Music Hall a den na to 21. 3. 2014 zahraje ve zlínském Masters of Rock Café. GAMMA RAY ani tentokrát nejedou sami - jako host je doprovodí oblíbená squadra italiana vedená Alexem Staropoli RHAPSODY OF FIRE. Album „Dark Wings of Steel“ jí vyšlo na konci listopadu a fandové symphonic epic metalu si tentokrát přišli na své. Už podesáté.

Udělejte si čas 20. nebo 21. března na dvojitou dávku live metalu a vstupenku si pořiďte za vánoční zaváděcí cenu 550,- Kč. Cena platí jen do konce roku!

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Fotky a videa

Facebook