Leningrad Cowboys (FIN)

Leningrad Cowboys (FIN)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Fanfare Ciocarlia (Rumunsko)

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

23.04.2018

Palace of the King (Australia)

Klub Vagon, PRAHA 1

24.04.2018

Cena: 590 Kč

Skupina, kterou nejde zaměnit za jinou - hlavně díky slušivým uniformám, dlouhým špičatým botám a vyčesaným ofinám - to jsou LENINGRAD COWBOYS. Jediný koncert nadcházejícího turné tohoto finského souboru tam proběhne 11. dubna 2014.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jediná zastávka kultovního souboru u nás - v dubnu v Praze!

Skupina, kterou nejde zaměnit za jinou - hlavně díky slušivým uniformám, dlouhým špičatým botám a vyčesaným ofinám - to jsou LENINGRAD COWBOYS. Po letošním úspěšném vystoupení ve Vizovicích se tato třináctičlenná parta vrací do Čech, aby (hlavně) předělávkami notoricky známých hitů - jak rockového, tak toho „jiného“ světa - pobavila klub MeetFactory v Praze. Jediný koncert nadcházejícího turné tohoto finského souboru tam proběhne 11. dubna 2014.

Fotky a videa

Facebook